OD WYDAJNOŚCI DO ODPORNOŚCI.

Lider w świecie BANI

Start date:
13.05.2022
End date:
20.05.2022

Danuta Rocławska

Psycholożka, trenerka, coach biznesowy i akredytowany coach kryzysowy

Wykładowczyni Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku (Psychologia Biznesu) oraz Państwowej Izby Biegłych Rewidentów (rozwój kompetencji interpersonalnych).

Stała ekspertka w obszarze psychologii pracy:
• Radia TOK FM (Audycja Dobra Praca i Praca od Podstaw)
• Radia Gdańsk
• Magazynu Wysokie Obcasy – Praca.

Ponad 15 lat doświadczenia zawodowego w obszarze edukacji i rozwoju w biznesie. 6 letnie doświadczenie na stanowisku CEO.

Zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem programów rozwojowych dla firm oraz prowadzeniem indywidualnych lub grupowych procesów rozwojowych. Realizuje także projekty dla firm związane z obszarem wellbeing i dobrostanu dla pracowników, programy psychoedukacji związane z radzeniem sobie ze stresem i zarządzaniem energią osobistą, projekty ukierunkowane na profilaktykę wypalenia zawodowego.

Specjalizuje się w procesach rozwoju menedżerskiego ukierunkowanego na zarządzanie sobą, rozwój umiejętności osobistych i kompetencji liderskich w oparciu o potencjał i mocne strony.

Absolwentka: Psychologii (Uniwersytet Gdański), studiów podyplomowych „Coaching” (Uniwersytet SWPS), programów szkoleniowych Grupy TROP (.in. „Coaching grupowy”) oraz, m.in. programów Polskiego Instytutu Mindfulness (m.in. „Mindfulness – techniki motywacji i radzenia sobie ze stresem w pracy i życiu codziennym” oraz „Podejście uważności z elementami podejścia współczucia (compassion).