Powered by chatwoo.com

III edycja Gali ,,Rzeczpospolitej" – Rankingu Uczelni i Wydziałów Ekonomicznych

Data rozpoczęcia:
07.11.2018
Data zakończenia:
07.11.2018

Opis

 

7 listopada dziennik „Rzeczpospolita” po raz trzeci przedstawi na uroczystej gali zestawienie najlepszych wydziałów i uczelni ekonomicznych w Polsce. Celem rankingu jest wyróżnienie uczelni i wydziałów ekonomicznych, które najlepiej kształcą przyszłych liderów polskiej gospodarki. Ranking pozwala na promowanie uczelni, które stawiają na współpracę UCZELNIA – BIZNES. Będą to placówki, które poprzez system kształcenia odpowiadają na potrzeby gospodarki, najlepiej przygotowują do pracy nowe kadry - liderów polskiej gospodarki. Ranking ma być pomocą dla przyszłych studentów w wyborze uczelni, na której będą zdobywali podstawy biznesowej wiedzy.

Sporządzając zestawienie, oparliśmy się w tym roku wyłącznie na danych i wiedzy ekspertów z Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych (KDPW), Ośrodka Przetwarzania Informacji Państwowego Instytutu Badawczego (OPI BIP) oraz Związku Banków Polskich (ZBP).

Uroczysta gala ogłoszenia wyników Rankingu Uczelni i Wydziałów Ekonomicznych odbędzie się 7 listopada br.o godzinie 16:00 w siedzibie dziennika Rzeczpospolita" przy ul. Prostej 51 w Warszawie 

Serdecznie zapraszamy.