Powered by chatwoo.com

Ranking Szpitali 2018

Data rozpoczęcia:
13.12.2018
Data zakończenia:
13.12.2018

Opis

Zapraszamy na uroczyste ogłoszenie wyników Rankingu Szpitali 2018, które odbędzie się 13 grudnia br. o godz. 10.00 w siedzibie dziennika "Rzeczpospolita" przy ul. Prostej 51 w Warszawie. 

Celem rankingu jest pomoc w ocenie poziomu usług medycznych w konkretnych placówkach służby zdrowia. Sprawne funkcjonowanie systemu ochrony zdrowia jest jednym z najistotniejszych filarów rozwoju Polski. Jakość i bezpieczeństwo leczenia od lat pozostaje też jednym z głównych tematów debaty publicznej. W ramach projektu chcemy poruszyć tematy ważne z perspektywy państwa i obywateli, porozmawiać o roli pacjenta w systemie opieki zdrowotnej i inwestycjach w zdrowie, a także informować o tym, co ważnego dzieje się w branży oraz poza nią, co może mieć dla niej znaczenie. Dla zapewnienia jakości danych autorem i partnerem Rankingu Szpitali jest Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia.

Koniec roku to dobry czas, by dokonać analizy skuteczności systemu ochrony zdrowia, omówić wyzwania rozwojowe w zakresie opieki zdrowotnej, a przede wszystkim nagrodzić te placówki, które wyróżniają się poziomem usług medycznych w naszym kraju. Ogłoszenie wyników Rankingu Szpitali 2018, połączone z panelem dyskusyjnym o przyszłości ochrony zdrowia, ma na celu zderzenie perspektyw reformatorów, specjalistów i przedstawicieli biznesu w zakresie możliwych inwestycji w ochronę zdrowia.

Wydarzenie jest bezpłatne. 

Zapraszamy do rejestracji.