Powered by chatwoo.com

MARKETING I BRANDING PRAWNICZY

Dobre praktyki w budowaniu wizerunku i promocji Twojej Kancelarii

Data rozpoczęcia:
30.08.2018
Data zakończenia:
31.08.2018

2 100 zł za osobę + 23% VAT


Liczba uczestników

+ 23% VAT

Prelegenci

Rafał Chmielewski

Entrepreneur and CEO, web.lex Group

Kiedyś prawnik, dzisiaj wpiera ponad setkę kancelarii prawnych w rozwoju w Polsce i Europie. Twórca i zarządzający web.lex - firmą doradczą w zakresie e-marketingu prawniczego. Pierwszy w Polsce propagator rozwoju kancelarii za pomocą bloga prawniczego. Współautor najlepszych na świecie blogów prawniczych oraz kilku serwisów internetowych, w tym LexMonitor.pl Autor bloga i książki pt.: Pamiętnik Adwokata.

Anna Jachimczyk

Specjalista do spraw marketingu, Kancelaria Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni (KKZ)

Absolwentka Wydziału Sztuki AP w Krakowie, Studium Organizacji Reklamy i Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Warszawie o kierunku wystawiennictwo. Od ponad 22 lat zajmuje się projektowaniem, wizerunkiem i promocją firm, brandingiem, marketingiem. Pracowała również jako Brand Manager. Swoje wieloletnie doświadczenie zdobywała w polskich agencjach reklamowych, przedsiębiorstwach i instytucjach między innymi w Krakowie, Gdańsku, Warszawie. Autorka setek projektów reklam, plakatów, również artykułów z zakresu reklamy, designu i brandingu. Certyfikowany wykładowca. Prowadziła cykl szkoleń dla wykładowców Politechniki Gdańskiej oraz szkolenia dla firm i osób indywidualnych w Polsce i USA. Założycielka Fundacji Betesda, promującej chrześcijańską sztukę współczesną i polskich artystów. Artystka, malarka, organizatorka wystaw, sprzedawca sztuki. Jej prace można oglądać w zbiorach Muzeum Narodowego w Krakowie, w kolekcjach prywatnych w Polsce i za granicą. Za dokonania z dziedziny designu, sztuki i reklamy odznaczona polskimi i międzynarodowymi nagrodami. W Kancelarii Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni zajmuje się marketingiem prawniczym.

Hubert Kubik

Szef Działu Procesowego obsługi prawnej KKZ, Kancelaria Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni (KKZ)

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Adwokat. Absolwent XVII Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego, organizowanej przez Stowarzyszenie Szkoła Liderów. Uczestnik the Trans - Atlantic Junior Fellowship - stażu w Stanach Zjednoczonych Ameryki, organizowanego przez El Pomar Foundation. Przez kilka lat pracownik Związku Pracodawców Polski Przemysł Spirytusowy.Szef Działu Procesowego w Kancelarii Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni (KKZ).Specjalizuje się w reprezentacji spółek i osób cywilnych przed sądami w sprawach karnych i cywilnych, w szczególności z zakresu prawa prasowego i dóbr osobistych. Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego Izby Adwokackiej w Warszawie. Od 2005 r. związany z Fundacją Odpowiedzialność Obywatelska – przez kilka lat pełnił funkcję Prezesa Zarządu, obecnie członek Rady Fundatorów.

Beata Tadla

Dziennikarka radiowa i telewizyjna

Absolwentka Kulturoznawstwa oraz Zarządzania Instytucjami Kultury na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, niebawem także studiów podyplomowych w zakresie kształcenia głosu i mowy na Uniwersytecie SWPS. Od 1991 roku związana z mediami, najpierw radiem, a potem telewizją. W TVN gospodyni m.in. głównego wydania Faktów, a w TVP Wiadomości oraz programów publicystycznych. Autorka trzech książek: „Pokolenie ‚89. Dzieci PRL w wolnej Polsce”, „Kto pyta nie błądzi. Rozmowy wielkich i niewielkich”, „Niedziela bez Teleranka”. Wykładowca. Pracuje m.in. ze studentami Uniwersytetu Wrocławskiego i SWPS.

Maciej Leonard Żybula

Prezes agencji digitalowej Social Art.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego; ukończył Podyplomowe Studia Menagerów Kultury w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Podyplomowe Studia Prawa Autorskiego i Własności Intelektualnej na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Na co dzień związany z reklamą, trener, aktor, wykładowca studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie."