Powered by chatwoo.com

LIDERZY STRATEGII

II edycja

Data rozpoczęcia:
26.04.2019
Data zakończenia:
07.06.2019

6 400 zł za osobę + 23% VAT


Liczba uczestników

+ 23% VAT

Opis

Zapraszamy do udziału w II EDYCJI prestiżowych warsztatów „Liderzy Strategii”.

Cykl został opracowany dla liderów największych organizacji przez ekspertów w zakresie efektywnych procesów decyzyjnych.

Warsztat realizowany jest w systemie modułowym. Cztery moduły zaplanowane w okresie trzech miesięcy pozwolą uczestnikom z jednej strony brać udział w dynamicznych zajęciach z grupą, a z drugiej nie odrywać się od ważnych zobowiązań profesjonalnych i osobistych.

Zdobądź nową perspektywę działania dzięki indywidualnemu i zespołowemu treningowi podejmowania decyzji w prawdopodobnie najbardziej wymagającej strategicznej symulacji biznesowej w Polsce.

Innowacyjne know-how: Spójny Proces Decyzyjny AoV

AoV – Architects of Value to lider rozwoju efektywności procesu decyzyjnego kadry zarządzającej w Polsce i jeden z pionierów rozwoju efektywności procesów decyzyjnych w Europie. Wytworzony przez ekspertów AoV Spójny Proces Decyzyjny jest efektem ponad 10 lat badań i praktyki biznesowej w zakresie efektywnych procesów decyzyjnych ludzi i organizacji.

Pracując metodą AoV uzyskujesz kontrolę nad procesem decyzyjnym.

Przykład: wdrożenie metody w firmie z branży usług medycznych oznaczało to wzrost EBIT x2,5 w trakcie 3 lat współpracy (obrót +60%, rentowność +3p.p.)

Do kogo jest skierowany projekt?

Na warsztat zapraszamy TOP MANAGEMENT dużych i średnich przedsiębiorstw. Osoby odpowiedzialne za kształtowanie i realizacje strategii firmy -mające ambicje być liderami strategii.

W tym gronie wypracowujemy koncepcje pozwalające być „o krok przed”, a nie „o krok za” konkurencja. Skuteczna strategia tylko w ograniczonym stopniu zależy od środowiska zewnętrznego, ale zawsze wynika ze zrozumienia źródeł efektywności firmy.

Jakie są Twoje cele?

  • Chcesz doskonalić skuteczności swojego myślenia strategicznego?
  • Chcesz, aby długofalowe konsekwencje Twoich decyzji prowadziły do trwałego wzrostu rentowność biznesu?
  • Zastanawiasz się jak ukształtować organizację, aby optymalnie wykorzystała potencjał strategiczny kadry zarządzającej (w tym Twój)?
  • Tworzysz lub kontrolujesz wdrożenie strategii firmy?
  • Po prostu brakuje Ci odpowiedniego sparingpartnera w rozmowie o strategii i środowiska stymulującego krytyczne myślenie?

Na wydarzenie zaprasza

Anna Kowalkowska