Źródła finansowania innowacji

Praktyczny poradnik dla przedsiębiorców

Data rozpoczęcia:
19.05.2020
Data zakończenia:
20.05.2020

1 750 zł za osobę + 23% VAT

przy zgłoszeniu do 3 kwietnia

1 950 zł za osobę + 23% VAT

przy zgłoszeniu do 11 maja

2 250 zł za osobę + 23% VAT

przy zgłoszeniu po 11 maja


Liczba uczestników

+ 23% VAT

Opis

W programie między innymi:

  • ćwiczenia praktyczne w rozliczaniu ulg
  • prowadzenie dokumentacji wewnątrz firmy
  • rozmowy stolikowe
  • łączenie ulgi B+R i IP Box
  • KPMG, Alto Advisory, Martini i Wspólnicy

 

Przedsiębiorcy, pomimo licznych możliwości, nie korzystają w pełni z przysługujących im ulg podatkowych. Wynika to z prostej przyczyny- niewiedzy czym jest pojęcie działalności badawczo- rozwojowej oraz braku informacji na temat możliwości uzyskiwania ulg oraz narzędzi pomagających w tym procesie.

Wiedza podatkowo- techniczna, połączona z umiejętną klasyfikacją innowacji jest kluczem do uzyskania finansowania- i to właśnie będzie głównym tematem naszego szkolenia skierowanego do kadry zarządzającej w firmach.


Wraz z ekspertami opowiemy uczestnikom jak krok po kroku przejść przez proces i jaki wpływ ma pozyskiwanie ulg w długoterminowej strategii firmy, przygotowaliśmy warsztaty, które odpowiedzą na najbardziej nurtujące przedsiębiorców pytania.

Warsztaty są idealnym połączeniem wiedzy teoretycznej z praktycznymi ćwiczeniami, które w zasadzie na następny dzień po wydarzeniu, można wprowadzić w firmie. Podczas warsztatów będziecie mieli okazję skorzystania z wiedzy naszych prelegentów oraz z doświadczenia firm wiodących na rynku.

Przedsiębiorco! Jeśli jesteś właścicielem firmy- czy wiesz czy Twoja firma jest innowacyjna? Czy chciałbyś, żeby taka była, już w niedalekiej przyszłości? Czy chciałbyś wspomóc w działaniach swój dział R&D, który prężnie stara się przynieść zyski?

 
Nowoczesność i pomysł oraz finansowanie jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Ucz się z nami jak rozwijać swoją firmę na wielką skalę!

Na wydarzenie zaprasza

Małgorzata Pryczek