Powered by chatwoo.com

SPOTKANIE LIDERÓW BRANŻY NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNCYCH I MIESZKANIOWYCH 2019

Data rozpoczęcia:
04.03.2019
Data zakończenia:
04.03.2019

Opis

Zapraszamy na 3 Spotkanie Liderów Branży Nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. To wydarzenie organizowane z inicjatywy redakcji Nieruchomości „Rzeczpospolitej” którego celem jest omówienie najważniejszych tematów z branży. Redakcja „Nieruchomości” typuje tematy merytoryczne, które uważa za kluczowe pod kątem funkcjonowania rynku w kolejnych miesiącach i zaprasza gości specjalnych, którzy są decyzyjni w omawianych obszarach. Kameralny charakter wydarzenia sprzyja dyskusji między wszystkimi uczestnikami spotkania. 

W tym roku gośćmi specjalnymi będą: Artur Soboń, sekretarz stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, z którym porozmawiamy o wdrożeniu ustawy o przekształceniu użytkowania we własność  i planach legislacyjnych resortu istotnych dla rynku nieruchomości, oraz pan Marek Niechciał, prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, z którym omówimy o potrzebę nowelizacji ustawy deweloperskiej. 

Partnerami merytorycznymi wydarzenia są: Argon Legal, Knight Frank, RICS Polska, Stowarzyszenie Polska Izba Nieruchomości Komercyjnych PINK, Walter Herz oraz Murapol S.A.

Spotkanie odbędzie się 4 marca br. w godzinach 9:00–13:30 w siedzibie dziennika „Rzeczpospolita” przy ul. Prostej 51 w Warszawie.

Zapraszamy do dyskusji!

Redakcja „Nieruchomości”