Prawne Aspekty Gospodarowania i Obrotu Nieruchomościami

Start date:
27.08.2021
End date:
27.08.2021

Katarzyna Woroszylska

Adwokat, Managing Partner, Baker Tilly Legal Poland

Katarzyna jest wykształconym w Niemczech i Francji adwokatem (Rechtsanwältin), uprawnionym do wykonywania zawodu zarówno w Polsce jak i w Niemczech.
Jej ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe obejmuje działalność w ramach najlepszych lokalnych i międzynarodowych kancelarii prawnych i „Big 4” oraz zarządzanie kancelarią Baker Tilly Legal Poland.
Katarzyna jest uznaną specjalistką prawa nieruchomości. Jej doświadczenie obejmuje w szczególności kompleksowe doradztwo i negocjacje w ramach transakcji nieruchomościowych, obsługę przedsięwzięć deweloperskich, inwestycji hotelowych, projektó w typu greenfield, finansowanie inwestycji i kompleksową obsługę funduszy nieruchomościowych.
Do portfolio klientów Katarzyny należą czołowi lokalni i międzynarodowi inwestorzy nieruchomościowi, fundusze inwestycyjne, przedstawiciele przemysłu, deweloperzy, banki i generalni wykonawcy.
Katarzyna włada biegle językiem niemieckim, angielskim i francuskim, od wielu lat współpracuje ze Szkołą Prawa Niemieckiego przy UW i Fundacją Helsińską.