Nowe technologie w pracy prawnika

Start date:
28.09.2021
End date:
28.09.2021

575 zł per person + 23% VAT


No. of participants

+ 23% VAT

Description

Branża prawnicza od kilku lat przechodzi ogromną transformację wywołaną nowymi technologiami. Nowe technologie to wielka szansa dla prawników, która umożliwia dalszy rozwój oraz przewagę konkurencyjną na rynku. 

Wyróżnić możemy trzy kierunki, które stanowić będą priorytety działów prawnych. To ochrona danych osobowych, compliance oraz digitalizacja. 

Podczas szkolenia praktycy z Kancelarii APLAW podzielą się swoim doświadczeniem, zarówno jako doradców firm wdrożeniowych jak i podmiotów zamawiających usługi wdrożeniowe IT.

Ponadto, Prelegenci powiedzą m.in. o:
- doświadczeniach związanych z zarządzaniem procesami przetwarzania danych osobowych z punktu widzenia IODy, jak i zewnętrznego doradcy,
- najważniejszych karach nakładanych na podstawie RODO,
- przyszłości przedsiębiorców w obszarze bezpieczeństwa cybernetycznego i jak się do tego przygotować pod względem wymogów prawnych,
- zakresie przedmiotowym przepisów - stanie obecnym i planowanym (Dyrektywa NIS2, ustawa o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa, Prawo Telekomunikacyjne, Prawo Komunikacji Elektronicznej)
- konstrukcji umowy z obszaru IT,
- sposobach unikania konfliktów poprzez ustalenie sposobu postępowania podczas wdrożenia, serwisu oraz dalszego rozwoju oprogramowania.

Na szkolenie zapraszamy prawników oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką szkolenia.

Organizacja szkolenia:

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy eventowej opartej na przeglądarce internetowej, wymagane jest korzystanie z ich najaktualniejszych oficjalnych wersji, takich jak Google Chrome, Mozilla, Firefox, Safari, Edge, Opera oraz Yandex.

W trakcie szkolenia uczestnicy widzą i słyszą wykładowcę oraz mają możliwość zadania pytania wykładowcy poprzez czat. Czat umożliwia również kontakt z innymi uczestnikami szkolenia. Dzięki zastosowaniu interaktywnej tablicy uczestnicy szkoleń przez Internet widzą wyraźnie co wykładowca pisze na tablicy oraz pokazuje na ekranie.

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy komputer z głośnikiem oraz dostęp do Internetu.
Każdy z uczestników szkolenia otrzyma certyfikat oraz materiały w wersji elektronicznej.

Invited by

Agnieszka Spychała