TSL Management

Innowacyjne sposoby na optymalizacje, automatyzacje i planowanie

Start date:
12.03.2024
End date:
12.03.2024

1 390 zł per person + 23% VAT

order before 5 March

1 550 zł per person + 23% VAT

order after 5 March


No. of participants

+ 23% VAT

Grzegorz Borowicz

Dyrektor Zarządzający w OMEGA Pilzno Logistics

Grzegorz Borowicz jest Dyrektorem Zarządzającym w OMEGA Pilzno Logistics. Doświadczenie zawodowe budował w branży IT, jako menadżer projektów w takich firmach jak Kronospan oraz Ankol. Z operatorem logistycznym OMEGA Pilzno związany jest od ponad 9 lat. Jako dyrektor operacyjny w spółce był inicjatorem wdrożenia projektu AI dla branży logistycznej. Aktualnie zarządza całością działań OMEGA Pilzno Logistics, stawiając szczególny nacisk na budowanie organizacji opartej na danych, co w konsekwencji pozwala budować ofertę firmy, dopasowaną do aktualnych potrzeb klientów.

Mateusz Hilgner

Starszy kierownik operacyjny w Amazon

Mateusz Hilgner pełni rolę starszego kierownika operacyjnego w centrum dystrybucyjnym Amazon w Sosnowcu. Z firmą związany jest od 2016 roku. W tym okresie odpowiadał m.in. za działy wejścia i wyjścia produktów oraz zwrotów klientów w centrach dystrybucyjnych. Kierował również działem Change, w którym zarządzał zmianami w przestrzeni logistycznej, w tym z zakresu optymalizacji procesów i usprawniania technologii. Poza obszarem operacyjnym, jest zaangażowany w projekty związane ze zrównoważonym rozwojem Amazon zgodnie z ideą ESG, a w szczególności za obszar środowiskowy oraz energetyczny w centrach dystrybucyjnych Amazon w Europie Środkowo-Wschodniej.

Karolina Olkiewicz

CEO & Co-Founder Spedimo Sp. z o.o.

CEO & Co-Founder Spedimo Sp. z o.o. Doświadczona specjalistka TSL z 16-letnim doświadczeniem. Elastyczność i umiejętność współpracy przyniosły jej doskonałą znajomość procesów spedycyjnych. Ostatnie lata to zaangażowanie w projekty wsparcia dla firm TSL, czyniąc ją nieocenionym ekspertem w zarządzaniu procesami logistycznymi. Zrównoważone podejście i profesjonalizm zdobyły uznanie partnerów. Profesjonalistka z pasją do TSL, ciągle rozwijająca się w dynamicznym środowisku logistycznym.
Razem z Robertem Olkiewicz zrealizowała pomysł stworzenia aplikacji giełdy transportowej, który narodził się z doświadczeń zawodowych. Codzienna praca w środowisku TSL ujawniła potrzebę funkcjonalnej aplikacji do prowadzenia biznesu w dowolnym miejscu. Ich misją stało się stworzenie prostego, funkcjonalnego i bezpiecznego narzędzia dla profesjonalistów, dającego wybór i swobodę działania w oparciu o proste zasady i bezpieczeństwo biznesu.
Spedimo - giełda transportowa to funkcjonalne narzędzie wspierające dynamiczny rynek transportowy - to platforma łącząca przewoźników i zleceniodawców. Z prostą obsługą, maksymalną funkcjonalnością i niezrównaną szybkością działania, to giełda, która ułatwia firmom skuteczne zarządzanie logistyką. Dedykowana aplikacja mobilna umożliwia użytkownikom szybkie i elastyczne podejmowanie decyzji logistycznych w dowolnym miejscu i czasie. Spedimo - prostota, funkcjonalność i mobilność w handlu transportem

Robert Olkiewicz

CEO & Co-Founder Spedimo Sp. z o.o.

CEO & Co-Founder Spedimo Sp. z o.o. Doświadczony informatyk z 13-letnim stażem, specjalizujący się w tworzeniu innowacyjnych aplikacji wspierających branżę Transport, Spedycja i Logistyka (TSL). Jego pasja do technologii oraz zdobyta wiedza umożliwiają kreowanie rozwiązań, które efektywnie wspomagają i usprawniają procesy w obszarze logistyki.
Razem z Karoliną Olkiewicz zrealizował pomysł stworzenia aplikacji giełdy transportowej, który narodził się z doświadczeń zawodowych. Codzienna praca w środowisku TSL ujawniła potrzebę funkcjonalnej aplikacji do prowadzenia biznesu w dowolnym miejscu. Ich misją stało się stworzenie prostego, funkcjonalnego i bezpiecznego narzędzia dla profesjonalistów, dającego wybór i swobodę działania w oparciu o proste zasady i bezpieczeństwo biznesu.
Spedimo - giełda transportowa to to funkcjonalne narzędzie wspierające dynamiczny rynek transportowy - to platforma łącząca przewoźników i zleceniodawców. Z prostą obsługą, maksymalną funkcjonalnością i niezrównaną szybkością działania, to giełda, która ułatwia firmom skuteczne zarządzanie logistyką. Dedykowana aplikacja mobilna umożliwia użytkownikom szybkie i elastyczne podejmowanie decyzji logistycznych w dowolnym miejscu i czasie. Spedimo - prostota, funkcjonalność i mobilność w handlu transportem

dr Maksymilian Pawłowski

Kierownik Komunikacji Korporacyjnej, DPD Polska

Ekonomista, absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w obszarze komunikacji korporacyjnej, marketingu oraz zarządzania, które zdobywał w spółkach giełdowych, międzynarodowych koncernach oraz firmach doradczych. Zarządzał projektami związanymi z tworzeniem oraz wdrożeniem strategii z zakresu marketingu, komunikacji zewnętrznej oraz wewnętrznej, a także transformacji cyfrowej i budowania doświadczeń klientów i pracowników. Doświadczenie zdobywał w firmach JMC, Orbis SA/Accor, DTZ/Cushman & Wakefield, Leroy Merlin Polska, Teknos Group Oy. Obecnie pracuje w firmie DPD Polska, wiodącym dostawcy usług kurierskich, odpowiadając za obszar komunikacji korporacyjnej.

Piotr Susz

Mgr inż. logistyki, absolwent studiów Executive MBA na Politechnice Wrocławskiej

Właściciel firmy konsultingowej LOCURA (https://locura.pl). Aktualnie koncertuje swoją aktywność zawodową na wspieraniu Zarządów oraz Rad Nadzorczych w budowaniu strategii łańcuchów dostaw, projektowaniu nowych obiektów logistycznych oraz implementacji innowacyjnych rozwiązań informatycznych (WMS, OMS, TMS, ERP).