Powered by chatwoo.com

Project Manager

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy

Wydawnictwo Gremi Media poszukuje Project Managera do Działu Sprzedaży i Projektów Specjalnych:
Do zadań osoby pracującej na tym stanowisku należy:

  • Tworzenie kreatywnych projektów na potrzeby kluczowych klientów wydawnictwa we współpracy z ekspertami
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu powierzonych projektów
  • Aktywne pozyskiwanie sponsorów i partnerów komercyjnych
  • Nadzór nad realizacją świadczeń dla partnerów we współpracy z działem realizacji

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • kreatywności
  • zaangażowania
  • umiejętności tworzenia komunikacji dla klientów w oparciu o dostępne narzędzia wydawnictwa (m.in. social media, content marketing i projekty eventowo-wydawnicze)
  • umiejętności interpersonalnych
  • wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności negocjacyjnych
  • umiejętności pracy pod presją czasu oraz dobrej organizacji pracy
  • znajomości języka angielskiego

Doświadczenie handlowe nie jest warunkiem zatrudnienia. Poszukujemy osób o szerokim spojrzeniu na potrzeby komunikacyjne klientów - mile widziane osoby z doświadczeniami w obsłudze klientów w agencji PR.

Oferujemy:

  • ciekawą i rozwijającą pracę w jednym z największych wydawnictw w Polsce oferujących profesjonalne treści
  • ambitne zadania i potrzebne wsparcie
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz prowizyjne

Oferty zawierające list motywacyjny  i CV prosimy wysyłać na adres joanna.zero@rp.pl  w terminie do 10.06.2017r.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.