Contact

Fill the form

Fields marked with asterisk (*) are mandatory

Contact data

Gremi Media SA

ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa

NIP: 5220103673

Numer KRS: 0000660475

Training and Conference Team

Anna Szałaj

tel. 22 46 30 458; email: anna.szalaj@rp.pl

Partnership and sponsorship contact

Joanna Żero - Dyrektor Sprzedaży i Projektów Specjalnych

tel. 513 646 147; email: joanna.zero@rzeczpospolita.pl

Paulina Biernacka – Dyrektor New Business & Online

tel. 502 687 297; email: paulina.biernacka@rzeczpospolita.pl

Współpraca

Profesjonalnie i kompleksowo zajmujemy się komunikacją biznesową, w tym organizujemy konferencje, seminaria i warsztaty merytoryczne, eventy B2B oraz inne wydarzenia specjalne. Nasze usługi z zakresu budowania wizerunku produktu, marki i firmy uzupełniają się tworząc nowoczesną platformę komunikacyjną dla biznesu.

Dla realizacji naszych projektów korzystamy z wiedzy i doświadczenia najwybitniejszych ekspertów z wszystkich sektorów gospodarki. Prelegenci naszych wydarzeń to liderzy opinii, decydenci, wybitni eksperci z kraju i zagranicy oraz przedstawiciele administracji rządowej.

Oferujemy szereg świadczeń promocyjnych, które pozwalają skutecznie docierać firmom do potencjalnych klientów. W ramach współpracy nasz doświadczony zespół przygotuje ciekawe merytorycznie wydarzenie w postaci debat, warsztatów, seminariów na które zapraszamy uczestników, a także sponsorów, którzy chcieliby dotrzeć do poszczególnych grup docelowych.

Nasi eksperci pomogą również Państwu zorganizować dedykowane dla Państwa wydarzenie o charakterze ogólnopolskim jak i regionalnym. Będą z Państwem na każdym etapie realizacji założonego projektu - od wyboru prelegentów aż po monitoring założonych efektów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy