ANALIZA TECHNICZNA W PRAKTYCE

Czyli zbuduj własną strategię inwestycyjną

Data rozpoczęcia:
10.03.2018
Data zakończenia:
10.03.2018

Prelegenci

Prof. Krzysztof Borowski

Na stanowisku profesora nadzwyczajnego SGH jest zatrudniony od maja 2012 r. Od kilkunastu lat jest związany z rynkiem kapitałowym, na którym pracował jako makler i doradca inwestycyjny. Posiada doświadczenie zawodowe na rynku krajowym i zagranicznym. Oprócz analiz fundamentalnych jest autorem licznych analiz technicznych. W 2013 r. otrzymał tytuł analityka technicznego za 2012 r. przyznany przez naszą redakcję. Trzykrotnie uplasował się w rankingu TOP10 najlepszych wykładowców SGH.

Paweł Danielewicz

Jest analitykiem technicznym Domu Maklerskiego BZ WBK. Autor „Geometrii Fibonacciego”, bestsellerowej książki poświęconej technikom Fibonacciego, która w 2006 r. wprowadziła na polski grunt najnowocześniejszą i niezwykle przydatną wiedzę z dziedziny analizy technicznej. Propagator metod analitycznych bazujących na teorii rynku harmonicznego, ze szczególnym uwzględnieniem formacji ABCD i XABCD. Od 2016 roku typuje spółki do technicznego portfela „Parkietu”.

Piotr Kaźmierkiewicz

Od 2007 r. jest analitykiem w CDM Pekao. Jest autorem szkoleń związanych z zastosowaniem statystycznych narzędzi analizy rynku oraz mechanicznych systemów w inwestowaniu. Autor wielu badań i prezentacji poświęconych sposobom pomiaru wpływu CSR na zdolność do kreowania wartości przez przedsiębiorstwa. W latach 2009–2010 konsultant merytoryczny Forum Odpowiedzialnego Biznesu w temacie inwestycji odpowiedzialnych społecznie. Od 2010 do 2013 r. członek grupy roboczej ds. odpowiedzialnych inwestycji przy Ministerstwie Gospodarki.

Piotr Neidek

Pracuje w DM mBanku od 2003 r. Posiada licencję maklerską nr 1985. W styczniu 2018 r. po raz siódmy z rzędu został uznany za najlepszego specjalistę od analizy technicznej w Polsce. Wyboru dokonali zarządzający funduszami inwestycyjnymi i emerytalnymi w dorocznym rankingu Gazety Giełdy „Parkiet”. W 2017 r. uhonorowany statuetką Byka&Niedźwiedzia za najwyższą stopę zwrotu z portfela technicznego. Autor licznych komentarzy giełdowych, felietonów i opracowań naukowych. Miłośnik ermanometrii i zwolennik postrzegania rynków finansowych w 3D.

Przemysław Smoliński

Od 2006 r. pracuje jako analityk w Zespole Analiz Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego, zajmując się bieżącą analizą sytuacji na GPW, jak również aktywnie uczestnicząc w organizowanych przez DM warsztatach dla inwestorów giełdowych z zakresu analizy technicznej. Niezmiennie od lat uznawany jest przez zarządzających funduszami inwestycyjnymi za jednego z najlepszych analityków technicznych w Polsce.