Rekomendacje

Dowiedz się więcej

Michał Swół

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Finansowy, Grupa DUON S.A.

"Wysoko cenię i polecam konferencje Rzeczpospolitej. Praktyczny dobór tematów i prelegentów sprawia, że są one dobrą okazją do wymiany doświadczeń i inspiracją do codziennej pracy."

Dowiedz się więcej

Tomasz Brzeziński

Senior Data Scientist, Netsprint, prelegent "Data Science & Data Analytics" oraz "Marketing nieruchomości"

"Istotne wydarzenie dla analityków. Inspirująca różnorodność podejść do zagadnień z dziedziny analityki biznesowej. Perfekcyjna organizacja warsztatów."

Dowiedz się więcej

Bartosz Witorzeńć

Ekspert ds. inicjatyw strategicznych bankowości detalicznej, mBank, prelegent "Mobile Banking"

"Konferencja organizowana przez Rzeczpospolitą to spotkanie specjalistów i świetne miejsce do wymiany poglądów w branży. Dzięki prezentacji zagadnień praktycznych i bardzo dobremu przygotowaniu merytorycznemu prelegentów jest warta polecenia."

Dowiedz się więcej

Rafał Kamiński

Founder, Innovelty

"Starannie dobrani prelegenci, wysokiej jakości i praktyczne prezentacje, w sprzyjającym nawiązywaniu nowych relacji i uczeniu się otoczeniu, współpraca z profesjonalną i pomocną kadrą specjalistów – właśnie dlatego polecam udział w szkoleniach, warsztatach i konferencjach „Rzeczpospolitej”."

Dowiedz się więcej

Agnieszka Matłoka

Manager w Alior Bank

Poszukując możliwości rozwoju warto zapoznać się z praktykami stosowanymi na rynku, a tę możliwość daje udział w wydarzeniach Rzeczpospolitej. Mój pierwszy punktu styku, czyli udział w Forum Dyrektorów Operacyjnych 2016 był strzałem w dziesiątkę, gdyż umożliwił zainwestowanie 2 dni warsztatowych („mandaysów”) na zebranie twardej wiedzy („know-how”) na temat najlepszych praktyk zarządzania operacyjnego oraz poznanie osób („networking”) odpowiedzialnych za działania operacyjne w przedsiębiorstwach. Forum umożliwia zebranie odpowiedzi na najważniejsze pytania, które zadają sobie dyrektorzy i managerowie odpowiedzialni za zarządzanie operacyjne w różnych branżach. Najlepszym dowodem atrakcyjności tematyki Forum był fakt kontynuacji tego tematu w kolejnym roku (Forum Dyrektorów Operacyjnych 2017).

Wydarzenia Rzeczpospolitej organizowane są bardzo profesjonalnie od strony organizacyjnej – zarówno z punktu widzenia prelegentów i uczestników, a przekrój tematyczny daje możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb z perspektywy kompetencji danej funkcji. Poruszane zagadnienia dobrze odzwierciedlają bieżące trendy w biznesie, a prezentowane case study pokazują konsekwencje podjęcia odpowiednich działań i stanowią inspirację przy planowaniu strategii oraz podejmowaniu decyzji biznesowych.

Dowiedz się więcej

Anna Berczyńska

Director, ROCKWOOL GBSC

Tematyka Wydarzeń Rzeczpospolitej odpowiada bieżącym potrzebom rynku i funkcjonujących w nim praktyków. Dostarcza informacji na temat faktów i trendów i tym samym pozwala rozważyć różne opcje do zastosowania w organizacjach z odpowiednim wyprzedzeniem. To również znakomita okazja do nawiązania relacji biznesowej i networkingu, który pozwala na utrzymanie dialogu i dzielnie się najlepszymi praktykami długo po wydarzeniu, nie wspominając o profesjonalnym moderowaniu przebiegu konferencji przez organizatorów.

Dowiedz się więcej

Paulina Bednarczyk

Head of GSC, DLA Piper

Zaletą wydarzeń organizowanych przez Rzeczpospolitą jest ich realność i prawdziwość. Moim zdaniem właściwie wyważone są proporcje między nowinkami z danej branży a dzieleniem się doświadczeniem. Pamiętam, że zaskoczyła mnie otwartość prelegentów, to z jaką łatwością dzielili się swoimi sukcesami jak i porażkami. Organizatorzy nie zapominają również o pozostawieniu pewnej przestrzeni na spotkania networkingowe zapewniając na nie właściwy czas i miejsce.

Dowiedz się więcej

Marta Kobińska

SSC Managing Director, Member of the Board, Starcom Sp. z o.o. Oddział ReSources

Na Shared & Business Services Congress 2017 szukałam inspiracji i pomysłów, które mogłabym wykorzystać w zarządzaniu firmą. Prelegenci wybrani przez organizatora przygotowali bardzo ciekawe prezentacje i podzielili się wdrożonymi w swoich firmach rozwiązaniami, co było bardzo cenne. Całość konferencji była bardzo dobrze przygotowana od strony organizacyjnej oraz merytorycznej. Na pewno wezmę udział w przyszłości w konferencji orgaznizowanej przez Rzeczpospolitą.

Dowiedz się więcej

Agata Buszczak – Męcina

President/Sales Director MPM Productivity Management

Mieliśmy przyjemność jako firma być partnerem merytorycznym jednego z wydarzeń organizowanych przez dziennik Rzeczpospolita:. Ze swojej strony przygotowaliśmy listę tematów, które według naszego rozeznania są obecnie najbardziej aktualne. Dział Konferencji Rzeczpospolitej odpowiadał za organizację wydarzenia od strony logistycznej i technicznej, ułożenie programu obu dni oraz zaproszenie prelegentów, którzy dołączyliby do omówienia wybranych zagadnień.

Jestem pod wrażeniem osobowości prelegentów. Każdy okazuje się nie tylko fachowcem w swojej dziedzinie, ale również znakomitym „performerem”. Wystąpienia są żywe, zawsze trafiające w sedno i dostarczające dużo inspiracji.

Wydarzenia są perfekcyjnie zorganizowane i panująca tam atmosfera zachęca do rozmów w mniejszym bądź większym gronie i nawiązywania nowych kontaktów. Osoby z działu Konferencji Rzeczpospolitej to ludzie kompetentni i o wysokiej kulturze osobistej. Współpraca z nimi na każdym poziomie organizacyjnym wydarzenia jest czystą przyjemnością.

Dowiedz się więcej

Zbigniew Sobkiewicz

CPIM Master Instructor, Consulting Director MPM Productivity Management

Występując w roli prelegenta zawsze zastanawiam się kto pojawi się po tej drugiej stronie. Okazało się, że w przypadku wydarzeń organizowanych przez dziennik Rzeczpospolita, wcale nie muszę się obawiać, że publiczność będzie przypadkowa. Uczestnikami były osoby poszukujące wiedzy w danym temacie, chętne do dyskusji.

Od strony organizacyjnej, wszystko stało na najwyższym poziomie. Program przebiegał punktualnie według wcześniejszych ustaleń, jednak pomimo wielu wystąpień, formuła warsztatów pozwoliła na zgłębianie tematów, również przy kawie w rozmowach kuluarowych.

Nie można nie wspomnieć o wsparciu organizatorów również od strony technicznej. Błyskawicznie stawiali oni czoła incydentalnym złośliwościom rzeczy martwych.