Robotyzacja i Automatyzacja w firmie - poziom podstawowy

Szkolenie online

Data rozpoczęcia:
09.06.2020
Data zakończenia:
09.06.2020

459 zł za osobę + 23% VAT


Liczba uczestników

+ 23% VAT

Prelegenci

Dr Damian Kedziora

Solution Consultant w NORIAN oraz Postdoctoral Researcher w Hanken School of Economics

Damian jest doktorem Inżynierii Przemysłowej i Zarządzania Uniwersytetu Technologicznego w Lappeenrancie w Finlandii. Zawodowo związany z cyfrowymi transformacjami w globalnych usługach. Mieszka i pracuje w Helsinkach w norweskiej firmie consultingowej (NORIAN) oraz na uczelni Hanken School of Economics, zajmując się badaniem, modelowaniem i wdrażaniem nowoczesnych technologii wzmacniających operacje biznesowe, t.j. robotic process automation (RPA), machine learning (ML), artificial intelligence (AI), optical character recognition (OCR) oraz natural language processing (NLP) uzywanego w chat/voice botach.

Założony w 2014 roku, NORIAN Intelligent Automation był trzecim partnerem UiPath w historii i pierwszym zespołem na świecie, który zaoferował usługę UiPath ’Automation as a Service’ (AaaS). Nieustannie inwestujący w kompetencje wykwalifikowanej kadry z certyfikacją UiPath, w tym jednego z 11 UiPath MVP (Most Valuable Professionals) tak zwanej ’pierwszej fali’ (wyróżnienie otrzymane w roku 2018), oferuje bezpieczną i stabilną Platformę NORIAN RPA, oraz prowadzi badania i rozwój (R&D) w obszarach uczenia maszynowego (ML) oraz elementów sztucznej inteligencji (AI).

Andrzej Kinastowski

Head of Training & Solution Delivery w Office Samurai

Andrzej od ponad 10 lat pomaga firmom SSC i BPO usprawniać dostarczane procesy przez wdrażanie ciągłego doskonalenia, automatyzacji, robotyzacji, analityki, pracę nad strategią i kadrą zarządczą. Analityk, programista, developer robotów. Uważa, że najlepsze procesy i projekty opierają się na zaangażowaniu liderów i odpowiedzialności pracowników. Certyfikowany Lean Six Sigma Black Belt, doświadczony trener, wykładowca uniwersytecki. Członek-założyciel Stowarzyszenia Service Process Improvement Network. Współzałożyciel i partner zarządzający w Office Samurai. Autor książki "Office Samurai: Lean w biurze".

Office Samurai oferuje usługi wsparcia w usprawnianiu i automatyzacji procesów biurowych. Pomagamy naszym klientom wdrażać i osiągać maksymalne korzyści z Robotic Process Automation oraz Lean Management. Prowadzimy szkolenia, doradzamy, piszemy roboty w technologiach UiPath, Automation Anywhere oraz Winshuttle oraz Softomotive, pomagamy przeprowadzać projekty pilotażowe oraz budować struktury organizacyjne odpowiedzialne za automatyzację procesów (Robotic Center of Excellence). Można nas również spotkać na konferencjach lub przeczytać wydawane przez nas książki (Office Samurai: Lean w Biurze).

Bartosz Marek Kochanowski

Head of Robotic Competence Center; REVE UP program coordiator

Head of Robotic Competence Center (robotydoroboty.pl / rhan.ai) – realizującego projekty optymalizacji i automatyzacji procesów z wykorzystaniem m.in. software robotów dla firm z Polski i zagranicy, utworzonym przez międzynarodową grupę Rhenus. Koordynator programu REVE UP wspierającego firmy w poprawie płynności finansowej, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi technologicznych. Kierownik projektów, przedsiębiorca, inwestor, doradca rozwoju biznesu, wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego (studia podyplomowe z zakresu robotyzacji procesów). Absolwent Wydziału Informatyki Politechniki Szczecińskiej, studiów podyplomowych z zakresu strategii i projektowania informatycznych systemów zarządzania w Szkole Głównej Handlowej, studiował także na podyplomowych studiach managerskich na Uniwersytecie Warszawskim. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu zarządzania i sprzedaży. Ma na swoim koncie koordynację kilkuset projektów rozwojowych i wdrożeniowych IT oraz misji doradczych z zakresu zwiększania efektywności operacyjnej i sprzedaży w regionie europy środkowej i wschodniej (CESE). Prywatnie mąż i ojciec. Mieszka z rodziną w Warszawie.

Elwira Justyna Pyk

Director of Business Process Automation (RPA) Postgraduate Studies

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Prawa i Administracji oraz podyplomowych studiów na Wydziale Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Zbiorowymi Stosunkami Pracy. Absolwentka MBA Akademii Leona Koźmińskiego.
Praktyk biznesowy, posiadający 20-letnie doświadczenie jako HR Manager oraz Change Manager (najważniejsze zrealizowane projekty to: start-up Coffeeheaven, restrukturyzacja Zelmer S.A., HR Project Manager/Change Agent odpowiedzialna za połączenie Opek Sp. z o. o. oraz Federal Express).

Ukończyła program afiliacyjny Microeconomics of Competitiveness Course na Hardvard Business School (Institute for Strategy & Competetiveness we współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego). Praca badawcza obejmowała analizę klastra branży SSC/BPO w Krakowie pod względem oceny konkurencyjności oraz trendów.
Obecnie doktorantka Akademii Leona Koźmińskiego w Katedrze Badań Ilościowych i Zastosowania Informatyki pod opieką naukową Prof. dr hab. Witolda Bieleckiego. Od 4 lat prowadzi badania związane z wpływem wdrożenia Inteligentnej Automatyzacji na efektywność organizacji z obszaru SSC/BPO.
Entuzjastka nowych technologii. Buduje kompetencje przyszłości.