Ulgi podatkowe w czasach COVID-19

Data rozpoczęcia:
17.06.2020
Data zakończenia:
17.06.2020

149 zł za osobę + 23% VAT


Liczba uczestników

+ 23% VAT

Prelegenci

dr Radosław Bulejak

Senior Associate w Kancelarii Ożóg Tomczykowski

Radca Prawny oraz doktor nauk prawnych. Specjalizuje się w reprezentowaniu podatników w postępowaniach podatkowych oraz postępowaniach przed sądami administracyjnymi, a także zajmuje się bieżącym doradztwem podatkowym w zakresie podatków pośrednich.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w kancelarii prawniczej, gdzie był odpowiedzialny za obsługę procesową, w tym, m.in.: prowadzenie postępowań administracyjnych, cywilnych i karnych, wydawanie opinii prawnych oraz doradztwo bieżące dla spółek i przedsiębiorców. W latach 2013-2018 był asystentem sędziego w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym we Wrocławiu, a następnie w 2017 r. został delegowany przez Prezesa Naczelnego Sądu Administracyjnego do Ministerstwa Sprawiedliwości do pełnienia czynności administracyjnych. W 2018 r. został wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Ponadto jest autorem licznych publikacji z zakresu prawa administracyjnego, a także pomocy naukowych dla aplikantów notarialnych i komorniczych.