Legal MBA 2021

formuła ONLINE

Start date:
20.03.2021
End date:
12.06.2021

Description

Szanowni Państwo, 

zapraszamy do  udziału w piątej edycji Legal MBA, unikatowego przedsięwzięcia  szkoleniowego, które adresujemy do prawników chcących poszerzać swoje możliwości oraz kompetencje.  Obecne uwarunkowania rynkowe, rozwój przedsiębiorstw w nieznanych dotychczas okolicznościach i zmieniającej się sytuacji prawnej stawiają przed prawnikami zupełnie nowe cele.

Wymaga się od nich nie tylko solidnej wiedzy prawniczej i doświadczenia, ale coraz częściej wiedzy z dziedziny ekonomii, rachunkowości, zarządzania, a nawet psychologii. Ważne negocjacje biznesowe, ustalanie umów gospodarczych zmuszają prawników, aby stali się menedżerami, którzy uczestniczą aktywnie w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

I w tym właśnie ma pomóc nasz unikatowy produkt, innowacyjny i kompleksowy program prowadzony z udziałem uznanych ekspertów, wybitnych praktyków z dziedziny prawa, finansów, bezpieczeństwa IT i świata nowych technologii, rozwoju osobistego, komunikacji i zarządzania projektami. Wykorzystując ich wiedzę i doświadczenie, możecie Państwo zdobyć nowe  doświadczenia, zwiększające Waszą konkurencyjność na rynku prawniczym.

Zapraszamy zatem zarówno prawników przedsiębiorstw, jak i tych działających w kancelariach prawniczych do udziału w przedsięwzięciu, które daje prawdziwe możliwości praktycznego poszerzenia zawodowych kompetencji.
Poprzednie edycje naszych szkoleń zostały  bardzo wysoko ocenione przez uczestników i zdobyły renomę na rynku podnoszenia kwalifikacji. Możecie Państwo dołączyć do tego ekskluzywnego grona. Ruszamy już w marcu 2021 r.

Aby nic nie stanęło na przeszkodzie w realizacji jednego z naszych flagowych projektów, a Państwu w jego udziale w roku 2021 Legal MBA odbędzie się w formule ONLINE. Jeżeli do czerwca 2021 r. sytuacja epidemiologiczna pozwoli, ostatni zjazd Legal MBA oraz uroczysty bankiet zostanie zrealizowany w formule stacjonarnej

Organizacja: 
Wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem platformy eventowej opartej na przeglądarce internetowej, wymagane jest korzystanie z ich najaktualniejszych oficjalnych wersji, takich jak Google Chrome, Mozilla, Firefox, Safari, Edge, Opera oraz Yandex.
W trakcie szkolenia uczestnicy widzą i słyszą wykładowcę oraz mają możliwość zadania pytania wykładowcy poprzez czat. Czat umożliwia również kontakt z innymi uczestnikami szkolenia. Dzięki zastosowaniu interaktywnej tablicy uczestnicy szkoleń przez internet widzą wyraźnie, co wykładowca pisze na tablicy oraz pokazuje na ekranie.

Każdy z uczestników kongresu otrzyma materiały w wersji cyfrowej oraz certyfikat.
Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy komputer z głośnikiem i kamerą oraz dostęp do Internetu.

Invited by

Agnieszka Spychała