Powered by chatwoo.com

Kongres 100 Lat Polskiej Gospodarki

Data rozpoczęcia:
07.06.2018
Data zakończenia:
07.06.2018

Opis

W związku z obchodami setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, redakcje dzienników „Parkiet” i „Rzeczpospolita” przygotowują specjalny projekt eventowo-wydawniczy podsumowujący osiągnięcia gospodarcze naszego kraju.

Współczesne sukcesy polskiej gospodarki i przedsiębiorców nie powstały w próżni. Często są oparte na dorobku poprzednich pokoleń.

Zbliża się setna rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę: odzyskana niepodległość oznaczała, że Polacy wreszcie zaczęli być gospodarzami na swojej ziemi i znów sami mogli kształtować ekonomiczną przyszłość swojego kraju.

Przez ostatnie 100 lat gospodarka Polski przechodziła wiele wzlotów i upadków, dwukrotnie odradzając się też po wojennych zniszczeniach. Warto więc przypominać o sukcesach naszych ekonomistów, przedsiębiorców, wynalazców i milionów ludzi pracy. Sukces niepodległości oraz przetrwania Polski to również ich zasługa. 

Setna rocznica odzyskania niepodległości to również świetna okazja do zastanowienia się, co czeka polską gospodarkę w przyszłości.