SHARED & BUSINESS SERVICES CONGRES 2019

Start date:
22.10.2019
End date:
23.10.2019

Description

Jakie jest miejsce Polski na globalnej mapie SSC, czy jesteśmy w przededniu zmian modelu funkcjonowania usług wspólnych, czy automatyzacja i robotyzacja zmienią kluczowe procesy w firmach sektora SSC/BPO i jak mądrze skorzystać z doświadczeń tych, którzy etap wdrożenia RPA mają już za sobą. Co się udało a jakich błędów można uniknąć? Wreszcie czy potrafimy zbudować skuteczną strategię zarządzania zasobami ludzkimi? 

Niewątpliwie wkraczamy w nową erę digitalizacji SSC, chcemy efektywnie migrować procesy biznesowe do CUW, myślimy nad tym jakie nowe usługi mogą oferować SSC. 

Shared & Business Services Congress 2019 to przede wszystkich rozmowy, networking, case studies i wiele inspirujących prelekcji. W tym roku spotykamy się pod wspólnym hasłem – budujemy kompetencje. 
Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową formułę tegorocznego wydarzenia: szczególnie polecamy panel dyskusyjny i dwie godziny spotkań face to face z naszym ekspertami w ramach Round Table Discussion. 

Podczas dwóch dni spotkań, m.in.:

  • Porozmawiamy o tym, jakie nowe usługi oferują SSC
  • Podpowiemy w jakim kierunku rozwijać kompetencje Centrum Usług Wspólnych w dobie transformacji cyfrowej
  • Odpowiemy na pytanie o miejsce Polski na globalnej mapie SSC
  • Małe kontra duże – opowiemy z czym mierzą się małe SSC i jak pokonać bariery
  • Dowiemy się czy automatyzacja procesów biznesowych rzeczywiście jest kluczem do rozwoju SSC
  • Poznamy wdrożenie programu operational exellence na studium przypadku transformacji linii usług BPO w 27 krajach
  • Ludzie – procesy – klient czyli business case NGL Services
  • Dynamiczne rozwijający się w Polsce sektor SSC/GBS/BPO potrzebuje pracowników posiadających specjalistyczne kompetencje i umiejętności – dowiemy się jak zbudować strategię zarządzanie zasobami ludzkimi.

Zapraszam do udziału w Shared & Business Services Congress 2019 Budujemy kompetencje. Nasze spotkanie jest gwarancją zdobycia praktycznej wiedzy na najwyższym poziomie merytorycznym – nasi prelegenci to doświadczeni eksperci, od lat współpracujący z sektorem SSC. 
 

Invited by

Aneta Biskup