KONGRES "PARKIETU"

INWESTOWANIE I GOSPODARKA

Data rozpoczęcia:
25.11.2019
Data zakończenia:
25.11.2019

Opis

Kongres „Parkietu” –  co czeka rynki i gospodarkę?

Akcje, obligacje, surowce, nieruchomości, a może jeszcze inne aktywa – w co warto teraz inwestować? Dokąd zmierza gospodarka, czy unikniemy kryzysu? Jak spółki mogą zadbać o swoich inwestorów? Jakie perspektywy mają polskie fintechy? – na te pytania odpowiemy podczas Kongresu „Parkietu”, na który zapraszamy 25 listopada.

Tradycyjnie jesienią zapraszamy wszystkich zainteresowanych gospodarką, szeroko pojętym rynkiem kapitałowym i finansami na spotkanie z ekspertami w tych dziedzinach. Nasz Kongres „Parkietu” to doskonała okazja do skonfrontowania swoich opinii z tym, co o bliższej i dalszej przyszłości na rynkach i w gospodarce sądzą najlepsi w Polsce specjaliści od inwestycji i ekonomiści, a także przedstawiciele czołowych firm giełdowych.

Porozmawiamy także o przyszłości programów lojalnościowych dla inwestorów. Zastanowimy się, jak konstruować takie programy, by były atrakcyjne. Postaramy się odpowiedzieć na pytanie, czego oczekują akcjonariusze od spółek i czy tego typu inicjatywy mogą przywrócić modę na inwestowanie.

Skupimy się również na fintechach. Czy Polska jest dobrym miejscem dla firm technologicznych z branży finansowej? Czego takie firmy potrzebują do rozwoju? Zastanowimy się, skąd mogą brać finansowanie, a także czy fintechy i banki są dla siebie konkurencją, czy też mogą żyć w symbiozie.

Ostatni z paneli dyskusyjnych będzie poświęcony rynkowi nieruchomości. Czy zgodnie z niektórymi opiniami zaczyna się na nim tworzyć bańka, czy też wręcz przeciwnie – rynek wciąż jest bardzo atrakcyjny i oferuje sporo szans na zyski?

Data i miejsce – 25 listopada 2019 r., wieżowiec Warsaw Spire, Plac Europejski 1 w Warszawie. Start od godziny 9.30.

Udział w Kongresie „Parkietu” jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.