Powered by chatwoo.com

Liderzy Strategii

Data rozpoczęcia:
26.10.2018
Data zakończenia:
14.12.2018

Prelegenci

dr Łukasz Zawitkowski

Architects of Value

Ekspert procesu decyzyjnego; Wicemistrz Świata Global Management Challenge 2005; praktyk w obszarze strategii oraz transformacji biznesowej (od 2006 roku); dr fizyki. Pracował dla Gazel Biznesu, Diamentów Forbes i branżowych liderów (np. Centrum Medyczno-Diagnostyczne – największa publiczna populacja POZ w Polsce; Inter Cars S.A.).
Od ponad 12 lat zajmuje się badaniami w zakresie efektywnych procesów decyzyjnych ludzi i organizacji. Twórca know-how Spójny Proces Decyzyjny AoV oraz Metody AoV; autor symulacji biznesowych do diagnozy i rozwoju kadry executive, dyrektorskiej i menedżerskiej.
Od 10 lat prowadzi warsztaty z zakresu myślenia strategicznego i podejmowania decyzji dla kadry zarządzającej, dyrektorskiej oraz menedżerskiej na bazie autorskich narzędzi i know-how (Metoda AoV). Wykładowca MBA oraz studiów podyplomowych, autor lub współautor artykułów dot. świadomości biznesowej.

Błażej Jurewicz

Architects of Value

Prezes Zarządu AoV, Ekspert procesu decyzyjnego. Dostarcza efektywny proces decyzyjny w obszarach Strategii, Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Transformacji Biznesowej.
Efektywnym procesem decyzyjnym i strategią zajmuje się od prawie 10 lat. Pracował dla start-up`ów, Gazel Biznesu, Diamentów Forbes i branżowych liderów (np. Centrum Medyczno-Diagnostyczne - największa publiczna populacja POZ w Polsce czy Inter Cars S.A.).
Od 2009 wdraża rozwiązania w zakresie efektywnych procesów decyzyjnych ludzi i organizacji współpracując z kadrą zarządzającą oraz właścicielami, także w roli interim.
W kluczowym projekcie współpracując z Zarządem i kluczową kadrą pomógł podnieść rentowność EBIT x2.5 podczas trzech lat współpracy.
Wybrane fakty:
• Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, Finanse i Bankowość,
• Członek Rady Pracodawców Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego
• Finalista Mistrzostwa Polski w zarządzaniu strategicznym, Global Management Challenge,
• Best Business Advisor w konkursie Enactus 2018,
• Nagroda Finance Excellence CitiBank Handlowy,
• Wykładowca MBA oraz studiów podyplomowych,
• Autor lub współautor artykułów dot. świadomości biznesowej, zarządzania zasobami ludzkimi i kultury biznesowej.