Powered by chatwoo.com

AKADEMIA INWESTYCJI W NIERUCHOMOŚCI

Warsztat 1: Zmiany w obrocie ziemią rolną 2018

Data rozpoczęcia:
14.12.2018
Data zakończenia:
14.12.2018

Prelegenci

Sławomir Horbaczewski

Właściciel, Sławomir Horbaczewski Doradztwo Gospodarcze

W przeszłości m. in. Dyrektor Centrum Operacji Kapitałowych Banku Handlowego, wiceprezes Marvipol, a także członek zespołu ds. walutowych kredytów hipotecznych w Kancelarii Prezydenta RP, ukończył m.in. studia doktoranckie w zakresie ekonomii.

Maciej Kawecki

CEO, Rodzinne Inwestycje

Absolwent Wyższej Szkoły Biznesu i Administracji w Warszawie oraz studiów doktoranckich w Kolegium Zarządzania i Finansów w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ekspert sektora Inwestycyjnego, pasjonat ekonomii i zarządzania. Współzałożyciel i Prezes firmy Rodzinne Inwestycje, świadczącej usługi doradcze i inwestycyjne w zakresie inwestycji w nieruchomości.

Anna Krzyżanowska

redaktor prowadzący ,,Nieruchomości"

Anna Krzyżanowska – absolwentka wydziału prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Od początku kariery zawodowej zajmuje się tematyką związaną z prawnymi aspektami rynku nieruchomości i branżą deweloperską.
Pisze zarówno o procesie legislacyjnym i projektach aktów prawnych dotyczących procesu inwestycyjnego, jak i obowiązujących przepisach i ich wpływie na rynek.
W Rzeczpospolitej od października 2017, wcześniej przez 6 lat pracowała w Dzienniku Gazecie Prawnej.

Bogdan Paterek

Praktyk rynku kapitałowego, właściciel marki Detektor Inwestycyjny i Awatar Inwestora

Z branżą finansowo - ubezpieczeniową jestem związany od 1996 roku. Obecnie wykorzystuję doświadczenie, wspierając inwestorów indywidualnych w prawidłowym doborze produktów inwestycyjno - ochronnych. Tworzę autorskie raporty dotyczące Rynku Funduszy Inwestycyjnych, Ubezpieczeń na Życie. Stawiam na edukację i pełną otwartość w relacjach.

Dariusz Seges

Dyrektor Departamentu Inwestycji i Rozwoju, Rodzinne Inwestycje

Manager z dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym w branży inwestycji w nieruchomości. Z wykształcenia magister politologii oraz ekonomista. Praktyk biznesu, stworzył i nadzorował szereg programów inwestycyjnych dla klientów indywidualnych jak i biznesowych, odpowiedzialny za Departament Inwestycji i Rozwój w Universe Properties Group.

Paweł Ziółkowski

Strategy & Operations Advisor, Universe Properties Group

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w zakresie tematyki prawnej. Od 2000 r. wykonuje działalność gospodarczą w zakresie konsultingu, w ramach której pomaga zakładać, prowadzić i likwidować inne firmy (działalność prowadzona jest pod firmą Paweł Ziółkowski Biuro Doradztwa Gospodarczego). Autor ponad 12.000 publikacji w prasie fachowej i portalach elektronicznych. Zrealizował ponad 1200 szkoleń o tematyce prawnej, także w formie webinariów. Prowadzi zajęcia na Studiach Podyplomowych Kadry i Płace - Prawo i Praktyka Gospodarcza (GWSH w Katowicach) oraz na Studiach Podyplomowych Rachunkowości i Podatków (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu). Specjalizuje się w podatkach, prawie pracy i prawie działalności gospodarczej.