Jak podnieść efektywność planowania w produkcji?

Warsztat

Start date:
31.03.2021
End date:
31.03.2021

Description

Poznaj sprawdzone sposoby na podejmowanie skutecznych decyzji w planowaniu produkcji, by nie popełniać kosztownych błędów.

Bardzo często jest tak, że plan produkcyjny jest aktualny tylko w momencie planowania, potem dynamicznie się zmienia w zależności od “wrzutek”, awarii i nieplanowanych przestojów. To powoduje, że musisz podejmować wiele decyzji, by na koniec zrealizować cały plan produkcyjny. W dodatku dobry jakościowo, więc na ewentualne poprawki także musisz znaleźć miejsce. Nie zawsze jest to proste i nie zawsze się udaje. 

Jeżeli chcesz nauczyć się wyciągać wnioski z codziennej pracy z planem produkcyjnym oraz podejmować skuteczne decyzje te warsztaty to idealna porcja wiedzy dla Ciebie.

Uczestnicy będą pracować na symulatorze produkcyjnym Goldratta, który udostępniony zostanie do instalacji przed szkoleniem. To, co jest ważne, to to, że symulator pracuje jedynie na Windowsie.

Korzyści:    
Z tego warsztatu wyjdziesz z praktyczną wiedzą dotyczącą TWOJEGO procesu, a już na drugi dzień możesz wdrażać zmiany i optymalizować plan produkcyjny, bo będziesz dokładnie wiedział jak to zrobić!

Odbiorcy:    
Szkolenie jest dedykowane wszystkim planistom, niezależnie od procesu produkcyjnego (produkcja seryjna, jednostkowa, specjalistyczna itd.), a także:
•    kadrze zarządzającej
•    brygadzistom
•    liderom produkcji
•    liderom usprawnień

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy eventowej opartej na przeglądarce internetowej, wymagane jest korzystanie z ich najaktualniejszych oficjalnych wersji, takich jak Google Chrome, Mozilla, Firefox, Safari, Edge, Opera oraz Yandex.
W trakcie szkolenia uczestnicy widzą i słyszą wykładowcę oraz mają możliwość zadania pytania wykładowcy poprzez czat. Czat umożliwia również kontakt z innymi uczestnikami szkolenia. Dzięki zastosowaniu interaktywnej tablicy uczestnicy szkoleń przez Internet widzą wyraźnie co wykładowca pisze na tablicy oraz pokazuje na ekranie.
Uczestnicy będą pracować na symulatorze produkcyjnym Goldratta, który udostępniony zostanie do instalacji przed szkoleniem. To, co jest ważne, to to, że symulator pracuje jedynie na Windowsie.

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy komputer z głośnikiem oraz dostęp do Internetu.

Każdy z uczestników szkolenia otrzyma certyfikat oraz materiały w wersji elektronicznej.

W przypadku braku możliwości uczestnictwa w zaplanowanym terminie szkolenia, przekażemy nagranie z całego szkolenia.
 

Invited by

Agnieszka Spychała