Real Estate IMPACTOR

Start date:
21.05.2018
End date:
22.05.2018

Description

TOŻSAMOŚĆ MIAST – siła rażenia w globalnym świecie

O ile wiek XIX należał do wielkich imperiów, a przestrzeń XX wieku dominowały prężnie rozwijające się kraje, wiek XXI należy do silnych miast. I to wyznacza zupełnie nową dynamikę na świecie oraz otwiera nowy rozdział w relacjach na linii ludzie – miasto – biznes.

Urbanizacja to jeden z najsilniejszych trendów w branży nieruchomości. Otwiera wielkie możliwości, ale też niesie skomplikowane wyzwania. Miasta skupiają dziś 50 procent światowej populacji i stanowią centrum wzrostu gospodarczego. Globalni inwestorzy zmieniają swoje strategie inwestycyjne analizując potencjał indywidualnych miast, a nie krajów czy regionów, jak miało to miejsce jeszcze nie tak dawno temu. Pytają o to czego chcą ludzie (a nie czego potrzebuje biznes – jak jeszcze kilka lat temu), bo wiedzą, że tylko miasta, które potrafią skutecznie przyciągać i zatrzymywać u siebie ludzi są warte ich uwagi.

Tożsamość miasta to potężna siła oddziaływania w globalnym świecie. Bez zrozumienia tożsamości miasta, nie sposób je tworzyć.

Zapraszamy do dyskusji tych, którzy czują się współodpowiedzialni za przyszłość naszych miast.

Konferencja będzie tłumaczona na język angielski.

For English version of the conference program please contact Sylwia Ziemacka, Sylwia.ziemacka@rp.pl

 

Zobacz relację z I edycji RE IMPACTOR 
http://www.rp.pl/TVRPPL/180509515-Relacja-z-Real-Estate-Impactor-2017.html