VR & AR TECH SUMMIT

Start date:
24.10.2017
End date:
24.10.2017

Description

 

 

Zapewniamy bezpłatny transport z Krakowa do Gremi Parku w Alwerni. Prosimy o potwierdzenie: marta.jarzec@rp.pl tel: 22 46 30 312

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia na stronie http://vrtechsummit.pl/

VR (virtual reality - wirtualna rzeczywistość) oraz AR (augmented reality – rozszerzona rzeczywistość) to technologie powstałe parę dekad temu, ale aktualnie przeżywające swój czas największego rozwoju. Technologie te mają zastosowanie nie tylko w rozrywce, ale przede wszystkim w biznesie, marketingu, komunikacji, kulturze, nauce i medycynie. W czasie konferencji spotkamy się z ekspertami i specjalistami, którzy spróbują odpowiedzieć na nurtujące pytanie, czy VR/AR jest tylko chwilową modą, czy technologią, która zrewolucjonizuje nasze życie? Jakie są najsilniejsze trendy w rozwoju tych technologii? Które branże i sektory czeka VR’owa ewolucja?

W programie wystąpienia eksperckie, case studies oraz debaty. 3 ścieżki tematyczne: VR/AR w grach video, w medycynie oraz sekcja polskich start-up’ów VRowych. Dzień pełny inspirujących wystąpień, kontrowersyjnych dyskusji oraz futurologicznych tematów.

Naszym celem jest zastanowienie się na jakim etapie rozwoju jest technologia VR/AR i jakie są możliwości jej zastosowania  w kluczowych gałęziach przemysłu i gospodarki.

 

DLA KOGO?

- dla wszystkich zainteresowanych technologią VR/AR i jej rozwojem

-  dla przedstawicieli branż, w których VR/AR jest już obecny: marketing, reklama, film, kultura, nauka, gry video, medycyna

- dla przedstawicieli branż, w których VR/AR będzie się rozwijał: przemysł, produkcja

- dla specjalistów i inżynierów zainteresowanych tematyką VR/AR

- dla biznesu, który chce korzystać z technologii VR/AR

 

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia na stronie http://vrtechsummit.pl/