Którą ścieżką pójść w blockchainie?

NFT, Tokeny, DeFi, ICO, smart kontrakty...

Start date:
25.11.2021
End date:
25.11.2021

Rafał Kiełbus

Blockchain Developer at Blockchain Development Foundation

Z technologią blockchain i walutami cyfrowymi od 2011 roku. Od ponad czterech lat zawodowo programista blockchain w kilku projektach. Kilkanaście wystąpień na konferencjach blockchain/krypto z technicznymi wystąpieniami o działaniu technologii blockchain, jej możliwościach i ograniczeniach, bezpieczeństwie walut cyfrowych, działaniu i tworzeniu smart-kontraktów. Wykładowca na studiach podyplomowych w SGH na kierunku "Blockchain: prawo, biznes, technologia". Współzałożyciel i członek zarządu Izby Gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii, członek Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin.

Robert Wojciechowski

Prezes Zarządu CEO, Izba Gospodarcza Blockchain i Nowych Technologii, OAAM Consulting LTD

Ekspert w dziedzinie strategicznego marketingu i zarządzania w różnych branżach. W swojej 30 letniej karierze pracował dla czołowych firm z branż E-Commerce, Facility Management i Media. Od 2000 roku wspierał ponad 270 projektów. Uczestniczył także w tworzeniu m.in Związku Kontroli Dystrybucji Prasy i Polskiego Badania Czytelnictwa. W 2000 roku organizował również Polskie Badania Internetu, których był Prezesem Zarządu. Od 4 lat związany zawodowo z branżą blockchain. Od początku powstania Prezes Zarządu Izby Gospodarczej i Nowych Technologii. Wspiera podmioty w strategii blockchain, crowdfundingu oraz tokenizacji. Od 2000 roku współpracował z ponad 270 projektami. Prywatnie mocno zaangażowany społecznie w działania lokalne i na rzecz dzieci i edukacji. Ojciec czwórki dzieci.

Marcelina Szwed-Ziemichód

Adwokat & doradca podatkowy

Doradca podatkowy i adwokat z ponad 10 letnim doświadczeniem w doradztwie podatkowym. Specjalizuje się w zagadnieniach prawnych i podatkowych klientów indywidulanych i przedsiębiorców z sektora finansowego, IT i kryptowalut. Pracuje z branżą kryptowalut i blockchain od 2016 roku. Była członkiem Grup Roboczych ds. Rejestrów Rozproszonych i Blockchain przy Ministerstwie Cyfryzacji, ds. Rejestrów Rozproszonych i Blockchain przy Ministerstwie Cyfryzacji oraz ds. Blockchain powołanej przy KNF.
Jest autorką pierwszego w Polsce opracowania o opodatkowaniu kryptowalut na gruncie PIT – „Podatki od kryptowalut. Poradnik Praktyczny”. Prowadzi indywidualną kancelarię prawną - MSZtax (www.msztax.pl)

Duke Vu

CEO & Founder of Ulti Arena - a NFT marketplace for Game Assets with Proof-of-Gaming (play2earn for non-blockchain games)

His first entrepreneurial experience was with MyBaze.com - an online marketplace for up-and-coming brands that generated over $100k in monthly turnover and also managed to raise $1.5 mln from a VC Fund.He sold his company Risen a Software Development company of 40 people with Python/React to Netguru. He also founded iMeshup - a 3D collaboration tool for Game Studios. He had different roles in international corporations such as PwC and American Express. He's also Chief Commercial Officer at Pragmatic Coders - a Blockchain / DeFi development company.