NFT, Metaverse, WEB 3.0 -

nowe kierunki w marketingowej strategii rozwoju firmy

Start date:
29.09.2022
End date:
29.09.2022

1 450 zł per person + 23% VAT

order before 8 September

1 650 zł per person + 23% VAT

order after 8 September


No. of participants

+ 23% VAT

dr Grzegorz Sobiecki

Prezes Zarządu Stowarzyszenia Ekspertów Blockchain (SXB)

Doktor ekonomii i pracownik naukowy Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Kierownik pierwszych w Polsce studiów podyplomowych "Blockchain: biznes, prawo, technologia". Współtwórca i Prezes Zarządu Stowarzyszenia Ekspertów Blockchain (SXB).

Badacz kryptoaktywów i technologii blockchain od 2011 roku. Jego publikacje, wykłady, wystąpienia, szkolenia obejmują zagadnienia ekonomiczno-finansowe związane z tokenizacją, zdecentralizowanymi finansami (DeFi), zdecentralizowanymi organizacjami (DAO), walutami cyfrowymi banków centralnych (CBDC), finansowaniem z wykorzystaniem DLT. Badacz pieniądza, alternatywnych systemów wymiany.

Kierownik prac badawczo rozwojowych (B+R) projektu platformy emisji i obrotu tokenami. Członek zespołu naukowego realizującego grant OPUS dotyczący wykorzystania technologii DLT w finansowaniu inwestycji. Konsultant w projektach wykorzystujących technologię blockchain. Były członek "strumienia" Blockchain / DLT i walut cyfrowych w ramach projektu Ministerstwa Cyfryzacji "Od Polski papierowej do cyfrowej". Ekspert NCBIR i PARP, biegły (ad hoc). Wykładowca na studiach MBA. Promotor pomocniczy doktoratu dotyczącego Bitcoina, opiekun kilku innych doktorantów.

Dawid Walas

Blockchain Developer 10Clouds, CTO Metasy.art

Programista i HODLer krypto od 2015. Tokenizuję biznesy i przenoszę wartość fizyczną w świat cyfrowy. Blockchain Developer @ 10Clouds, CTO @ Metasy.art i członek Stowarzyszenie Ekspertów Blockchain

Wojciech Mrówka

NFT Marketing Lead at Uniqly, Degen & NFT Specialist at Cookie3, NFT Advisor

Ewangelista kryptowalut, NFT i DeFi, entuzjasta gier typu play-to-earn oraz metaversu. Zawodowo NFT Marketing Lead w Uniqly.io, Degen & NFT Specialist w Cookie3 oraz advisor w Adshares, Metasy i innych projektach z polskiej sceny krypto. Od 3 lata zaangażowany w tworzenie treści dotyczących branży kryptowalut. Absolwent studiów podyplomowych SGH na kierunku “Blokchchain: biznes, prawo, technologia”.

Kamil Sobkowicz

Non-Fungible Token (NFT) Expert

Pracując dla krypto-korporacjcoji w Polsce i na Świecie był Senior blockchain specjalistą oraz Core Bussines Developerem. Technologią blockchain zainteresował się już jako nastolatek w 2012 roku. Edukator web3 z zawodu i zamiłowania. Świat metaverse i NFT poznał i eksplorował już w 2017 dzięki projektowi Decentraland i CryptoKitty. Pierwszy Polak posiadający swoją galerie sztuki w CryptoVoxel (teraz: Voxels) metaverse gdzie stworzył w roku 2020 przestrzeń wystawienniczą dla swojej żony. Obecnie wraz ze swoją żoną tworzy pierwszą w Polsce galerie sztuki NFT w Warszawie gdzie świat wirtualny i rzeczywisty będą się przenikać i ze sobą współgrać.

Tomasz Swaczyna

Instytut Analiz i Ekspertyz Gospodarczych Sp. z o.o., Kancelaria Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o., CEO w Metasy S.A.

Przedsiębiorca zajmujący się branżą blockchain, obecnie głównie NFT. Absolwent studiów doktoranckich z zakresu ekonomii na Uniwersytecie Szczecińskim, członek Stowarzyszenia Ekspertów Blockchain. Prezes i założyciel Instytutu Analiz i Ekspertyz Gospodarczych oraz „najmłodszego dziecka” Metasy S.A.
Metasy to jeden z pierwszych projektów w Polsce, w którym wysoka sztuka spotyka się z nowoczesną technologią blockchain. W celu popularyzacji twórczości artystów jak i propagowania branży NFT, Metasy daje możliwość zaistnienia artystom na nowych rynkach a ma to miejsce poprzez digitalizację ich prac oraz oferowanie ich szerokiemu gronu odbiorców rynku kryptowalut. Ponadto należy wskazać, że dzieła i artyści, którzy współpracują z Metasy są objęci kuratelą mecenasów sztuki współpracujących z projektem. Celem i misją Metasy jest stworzenie środowiska do popularyzacji sztuki zarówno wśród entuzjastów technologii blockchain, jak i przekonanie inwestorów tradycyjnego rynku sztuki do zakupu dzieł w formie cyfrowej, który to rynek charakteryzuje się bardzo dynamicznym wzrostem.

Marcin Lewandowski

Prawnik, Head of Education w Smartverum, Założyciel Lewandowski 公司

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pośrednik w obrocie nieruchomościami (od 2007 roku) i Rzeczoznawca Majątkowy (od 2011 roku). Absolwent CCIM Institute Chicago. Aktywny inwestor, zarówno na rynkach tradycyjnych jak i alternatywnych. Od 2018 roku entuzjasta i ewangelista nowych technologii (bitcoin i technologia blockchain).
Ambasador na rynek Polski największej giełdy kryptowalut na świecie- Binance Angel.
Head of Education w jednym z najciekawszych polskich projektów teokenizujących dzieła sztuki w formie NFT- Smartverum.
Wieloletni wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.
Założyciel Lewandowski 公司 firmy będącej łącznikiem z chińskim światem biznesu.
Biegle włada językiem angielskim, francuskim, chińskim.
Tata, podróżnik a przede wszystkim-szczęśliwy człowiek.

Jakub Kobosko

CEO, Dream-IT sp.z o.o.; Planetary Partyverse

Twórca mobilnych Metaverse. Zastosowanie Web3 w businessie. Propagator użytkowych NFT. Założyciel Dream-IT i Planetary Partyverse.

Marcin Kolago

Advisor / COO at Stealth mode

Inwestor i doradca kryptowalutowy, prowadzi firmy przez proces tokenizacji. Mentor startupów, pracował w korporacji inwestującej w kryptowaluty, nim to było modne.

Radosław Nosowski

Partner w Kancelarii Radców Prawnych Nosowski, Siwek i Wspólnicy.

Founder i CEO projektu UNILAW.IO, platformy łączącej obie strony rynku usług doradztwa prawnego.
Członek Stowarzyszenia Ekspertów Blockchain oraz Izby Gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii.
Współzałożyciel projektu LAWCHAIN, organizacji zrzeszającej prawników praktykujących w obszarach technologii blockchain.
Prywatnie ojciec trzech córek, pasjonat kuchni i podróżowania.