CFO Strategy & Innovation Summit 2020

Data rozpoczęcia:
24.11.2020
Data zakończenia:
24.11.2020

Opis

If you are not a Polish-speaking person, contact us here https://cfo.rp.pl/en/homepage/#contact 

Dziennik Rzeczpospolita oraz Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) zapraszają na III edycję Kongresu CFO Strategy & Innovation Summit 2020. 

24 listopada 2020 r., konferencja online. 

Główną ideą Kongresu CFO Strategy & Innovation Summit 2020 jest omówienie trendów, które mają i będą miały wpływ na pracę CFO.

CFO przyszłości to nie tylko księgowość, to partner biznesu. Ten kto rozumie procesy biznesowe, rozumie wyzwania otaczającego rynku. Wdrażanie technologii i innowacji jest kluczowe dla zwiększenia efektywności. Topowi speakerzy opowiedzą o zmieniającej się roli dyrektora finansowego, o najnowszych trendach w zarządzaniu finansami. Skupimy się na digitalizacji i automatyzacji procesów – wyzwaniach i korzyściach jakie płyną z transformacji cyfrowej. Spotkaj się z globalnymi liderami finansów i praktykami biznesu, aby porozmawiać o trendach mających wpływ na przyszłość finansów. 
Kluczowe zagadnienia:
•    transformacja cyfrowa – jak wpływa na rolę CFO 
•    CFO – jako partner, który rozumie procesy biznesowe 
•    zaawansowana analiza danych 
•    skuteczne budowanie zespołów – jak kierować  zespołem w dobie RPA
•    case studies globalnych brandów

Organizacja:
Kongres odbędzie się za pośrednictwem platformy eventowej opartej na przeglądarce internetowej. Rekomendujemy skorzystanie z przeglądarki Google Chrome,
W trakcie kongresu uczestnicy widzą i słyszą prelegentów oraz mają możliwość zadania pytania prelegentowi poprzez moderowany czat. Czat umożliwia również kontakt z innymi uczestnikami kongresu. 
Każdy z uczestników kongresu otrzyma certyfikat oraz materiały w wersji elektronicznej.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia https://cfo.rp.pl/