Narzędzia projektowe – efektywność pracy prawnika w kontekście optymalizacji czasu / warsztat /

Start date:
10.05.2022
End date:
10.05.2022

Description

„Zarządzanie projektami prawnymi to nie tylko dobra praktyka kancelarii, które chcą być nowoczesne. To konieczność, aby zachować swoje miejsce na rynku usług prawniczych” -  Prof. Michał Jackowski

W zawodzie prawnika liczy się czas. Dlatego tak istotna jest zoptymalizowanie procesów. Odpowiednie zarządzanie projektami pozwala wykorzystać czas znacznie efektywniej.

  • Pracujesz w trybie projektowym i chcesz lepiej planować swoje zadania i harmonogram?
  • Wydaje Ci się, że czas ucieka Ci przez palce?
  • Chcesz efektywniej wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności?

Jeżeli tak, to dajemy Ci unikalną możliwość zdobycia umiejętności dzięki którym będziesz mógł efektywnie zarządzać każdym projektem w swojej pracy. 

W praktyczny sposób zaprezentujemy jak - używając narzędzi projektowych - zwiększać swoją produktywność i jak rozpocząć pracę nad analizą i polepszaniem efektywności własnej i zespołu.

Podczas szkolenia:

  • zobaczysz i przetestujesz narzędzia używane i sprawdzone przez prawników-praktyków w zakresie zarządzania projektami
  • dowiesz się jak można zastosować metodykę Agile do pracy prawnika i kiedy warto to robić?
  • zapoznasz się ze stylem pracy, który jest oparty na multidyscyplinarnych zespołach, a przez to bardziej kreatywny (czerpiący inspiracje z metod projektowania) oraz bardziej dopasowany do potrzeb klienta (skoncentrowany wokół człowieka i jego potrzeb)

Jeśli projekt ma osiągnąć sukces, strategia zarządzania nim musi być dostatecznie elastyczna, by móc dostosować się do dynamicznych zmian i potrzeb biznesowych.

Szkolenie obejmuje konkretną wiedzę, przeplataną licznymi przykładami z rzeczywistych realizacji oraz kilkoma warsztatami.

ODBIORCY:
Szkolenie jest skierowane do wszystkich prawników zainteresowanych kreatywnością i innowacyjnością. 

ORGANIZACJA:

  • wydarzenie prowadzone w czasie rzeczywistym
  • bieżący kontakt z trenerm i pozostałymi uczestnikami szkolenia
  • dyskusja, burza mózgów, praktyczna wiedza oraz aktualne case'y

Wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem platformy eventowej opartej na przeglądarce internetowej. Wymagane jest korzystanie z ich najaktualniejszych oficjalnych wersji, takich jak Google Chrome, Mozilla, Firefox, Safari, Edge oraz Opera. W trakcie szkolenia uczestnicy widzą i słyszą wykładowcę oraz mają możliwość zadania pytania wykładowcy poprzez czat. Czat umożliwia również kontakt z innymi uczestnikami szkolenia. Dzięki zastosowaniu interaktywnej tablicy uczestnicy szkoleń przez Internet widzą wyraźnie co wykładowca pisze na tablicy oraz pokazuje na ekranie. 

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy komputer z głośnikiem oraz dostęp do Internetu.

Każdy z uczestników wydarzenia otrzyma zaświadczenie o udziale w szkoleniu oraz materiały w wersji elektronicznej.

Invited by

Agnieszka Spychała