ESG w HR

Wsparcie transformacji biznesu w realizacji celów zrównoważonego rozwoju dla społecznego kapitału

Start date:
22.02.2024
End date:
22.02.2024

Description

ESG to Środowisko, Społeczeństwo, Zarządzanie i odnosi się do kluczowych kwestii związanych z zrównoważonym rozwojem i odpowiedzialnym zarządzaniem przez przedsiębiorstwa. 

Zrozumienie i skuteczne zarządzanie społecznym kapitałem są kluczowe dla przedsiębiorstw, które pragną osiągnąć sukces w obszarze ESG, ponieważ społeczne aspekty mają coraz większe znaczenie dla inwestorów, klientów i społeczności. 

W najbliższym czasie powodzenie organizacji będzie zależało w dużej mierze od inwestycji w wysokiej jakości przywództwo i kapitał ludzki oraz uwzględnienia znacznie rosnącego obszaru ESG. Beneficjentami przyszłych wzrostów będą te przedsiębiorstwa, które zadbają o Employee Experience, równość i różnorodność, bezpieczeństwo i zdrowie pracowników oraz inicjatywy prospołeczne i działania charytatywne.

Wydarzenie dedykowane jest liderom organizacji dbającym o zasoby ludzkie przedsiębiorstwa w celu lepszego zrozumienia i skutecznego wdrażania praktyk zgodnych z zasadami społecznego kapitału.

Biorąc udział w szkoleniu dowiesz się m. in.:
Jaki wpływ ma zaangażowanie HR w procesie transformacji ESG i jak może przyczynić się do skutecznej integracji zrównoważonego podejścia do biznesu w aspektach organizacyjnych, programach szkoleniowych z zakresu ESG dla pracowników, implementacji polityk związanych z równością płacową i różnorodnością
w miejscu pracy, identyfikacji potencjalnych ryzyk związanych z ESG i opracowanie strategii ich minimalizacji oraz umacnianiu zrozumienia znaczenia ESG w kontekście wartości i celów organizacji.

Na co kładziemy nacisk? topowi prelegenci, innowacyjne narzędzia, praktyka, case study, inspiracje, wymiana doświadczeń.

Szkolenie dedykowane dla:
Managerów i Specjalistów Human Resources 
Managerów i Specjalistów People&Culture
Managerów i Specjalistów Public Relations, Marketingu i Komunikacji
Managerów i Specjalistów Employer Brandingu
ESG/Sustainability Manager, Director
New Business

oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem kompetencji zawodowych, byciem „up-to-date” w zmieniającym się świecie biznesu, wszyscy którzy chcą poznać perspektywę HR oraz lepiej zrozumieć współczesne wyzwania strategicznego zarządzania zasobami organizacyjnymi, kulturą, marką w sposób zrównoważony i odpowiedzialny.

Organizacja szkolenia:
•    wydarzenie prowadzone w czasie rzeczywistym
•    bieżący kontakt z trenerem i pozostałymi uczestnikami szkolenia
•    dyskusja, burza mózgów, praktyczna wiedza oraz aktualne case'y

Wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem platformy eventowej opartej na przeglądarce internetowej (ZOOM). Rekomendujemy korzystanie z przeglądarki Google Chrome. 
W trakcie szkolenia uczestnicy widzą i słyszą wykładowcę oraz mają możliwość zadania pytania wykładowcy.

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy komputer z głośnikiem oraz dostęp do Internetu.
Każdy z uczestników wydarzenia otrzyma zaświadczenie o udziale w szkoleniu oraz materiały w wersji elektronicznej.

 

Invited by

Magdalena Ziółkowska