Fuzje i Przejęcia 2011

Start date:
13.04.2011
End date:
13.04.2011

Description

Rynek Fuzji i Przejęć wyraźnie budzi się ze stagnacji. Dlatego właśnie Redakcja Rzeczpospolitej i GG Parkiet zdecydowały się na organizację konferencji dotyczącej prowadzenia takich transakcji w obecnej sytuacji ekonomicznej. Za pośrednictwem najwyższej klasy ekspertów i praktyków rynku szczegółowo przedstawimy najważniejsze elementy procesu Fuzji i Przejęć
Konferencja skierowana do publiczności aktywnej na polu M&A. Wśród zaproszonych gości znajdą się zarówno praktycy, mający wieloletnie doświadczenie doradcy transakcyjni, jak i przedstawiciele firm będących podmiotami aktywnymi na rynku fuzji i przejęć. Ponadto, głos zabiorą również przedstawiciele tzw. otoczenia rynku M&A, m.in. instytucji regulujących, GPW, a także analitycy rynku.
Celem konferencji jest podsumowanie tendencji i zjawisk rozgrywających się na rynku M&A w Polsce, a także próba dokonania prognozy na przyszłość.Konferencję kierujemy do menedżerów najwyższego szczebla, którzy poprzez akwizycje kapitałowe planują rozwijać przedsiębiorstwa oraz wszystkich Przedsiębiorców zainteresowanych rynkiem M&A.


Do bezpłatnego udziału zapraszamy:

  • Kadrę zarządzającą przedsiębiorstw,
  • Dyrektorów finansowych dużych i średnich firm
  • Właścicieli firm zainteresowanych fuzjami
     

Czas trwania: 09.00 - 16.00
 

Cena obejmuje:

  • materiały konferencyjne
  • przerwy kawowe
  • lunch

Liczba miejsc jest ograniczona, w związku z czym organizatorzy zastrzegają sobie prawo odmowy uczestnictwa pomimo spełnienia poniższych kryteriów: