FORUM CONNECTED ENTERPRISE 2015. Jak wykorzystać potencjał innowacyjnych technologii w produkcji

Start date:
17.03.2015
End date:
18.03.2015

Description

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom ekspertów odpowiedzialnych za zarządzanie i rozwój produkcji w przedsiębiorstwach, przygotowaliśmy program wydarzenia, którego celem jest przedstawienie najbardziej aktualnych zagadnień oraz branżowy networking. Innowacyjna na rynku polskim tematyka jest gwarancją poznania najefektywniejszych praktyk – rozwiązań z rynku polskiego, jak i europejskiego. Formuła spotkania jest odpowiedzią na Państwa potrzeby szkoleniowe: grono prelegentów to przedstawiciele największych i najnowocześniejszych firm produkcyjnych. Sesje wspólne i sesje równoległe dają uczestnikom możliwość sprofilowania ścieżki udziału. Wsłuchując się w Państwa opinie, wyłoniliśmy kluczowe zagadnienia, wśród których nie zabraknie przykładów wdrożeń oraz prezentacji innowacyjnych narzędzi w zakresie automatyzacji produkcji. O tym jak to zrobić i co zyskali inni dzięki wdrożeniom nowoczesnych technologii w produkcji opowiedzą eksperci z największych fim.

Już dzisiaj zachęcam do wpisania Forum Connected Enterprise 2015 do kalendarza!

 

Łukasz Suchenek
Project Manager
Dziennik „Rzeczpospolita”

 

 

Na podstawie najlepszych praktyk i najciekawszych case studies, dowiedz się:

  • jak realnie obniżyć koszty przedsiębiorstwa poprzez kompleksową automatyzację procesów produkcyjnych
  • jakie innowacje wdrożyli inni, aby zoptymalizować procesy produkcyjne
  • jak obniżyć koszty obsługi serwisowej przy wykorzystaniu komunikacji Machine to Machine
  • jakie są możliwości wykorzystania analityki big data w produkcji
  • jak, krok po kroku, efektywnie przejść proces wyboru najlepszej technologii i narzędzi
  • dla Twojego przedsiębiorstwa
  • jak bezboleśnie unowocześnić linię produkcyjną

 

Wśród prelegentów gościć będziemy przedstawicieli takich fim jak:

Aperam ♦ ArcelorMittalBakalland Bunge Can Pack Dr Irena Eris Faurecia Flextronics Grupa Lotos IBM MADevice ♦  Orange Philips Ericsson ♦ 

 

 

IBM – profil działalności

 

Firma IBM w 2011 r. obchodziła stulecie swojego istnienia. W ofercie firmy znajduje się szeroki zakres usług doradczych i informatycznych, oprogramowanie oraz systemy i technologie informatyczne.
W ogłoszonej strategii biznesowej firma kładzie nacisk na cloud computing, analitykę biznesową i Big Data, technologie mobilne oraz biznes społecznościowy.

Na polskim rynku IBM działa od 1991 roku. Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie,
a oddziały, między innymi, w Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Gdańsku. Firma posiada
w Polsce również szereg specjalistycznych centrów, takich jak Centrum Dostarczania Usług
i Operacyjne Centrum Bezpieczeństwa we Wrocławiu, Centrum Dostarczania Usług w Katowicach, Laboratorium Oprogramowania i Centrum Usług Finansowo-Księgowych w Krakowie oraz Centrum Kompetencyjno-Wdrożeniowe w Gdańsku.

 

IBM współpracuje ściśle z klientami wszystkich najważniejszych sektorów gospodarki: finansowego, telekomunikacyjnego, przemysłowego, energetycznego, motoryzacyjnego, administracji publicznej, rynku MSP i innych.

 

Jako administrator danych osobowych, IBM Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Krakowiaków 32 w Warszawie, przetwarza dobrowolnie podane dane osobowe w ramach prowadzonej działalności biznesowej, w celu realizacji działań marketingu bezpośredniego swoich produktów i usług. IBM Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do przekazania danych osobowych spółkom zależnym działającym na całym świecie, których listę można znaleźć na stronie: http://www.ibm.com/planetwide/.

Każdy Uczestnik ma prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jego danych lub wobec przekazywania ich innemu administratorowi danych osobowych w ramach grupy kapitałowej.