TOP10 najbardziej perspektywiczne rynki dla polskiego eksportu

Start date:
30.03.2015
End date:
30.03.2015

Description

 

W imieniu redakcji dziennika ,,Rzeczpospolita’’ serdecznie zapraszamy na wydarzenie z cyklu regionalnych spotkań połączonych z uroczystym wręczeniem nagród laureatom KONKURSU ORŁY EKSPORTU W WOJEWÓDZTWIE WIELKOPOLSKIM, które odbędzie się o godzinie 9:30, 30 marca 2015 roku w Poznaniu.

 

W najbliższych latach eksport będzie motorem napędowym polskiej gospodarki. Potencjał jest ogromny, ale aby polscy przedsiębiorcy mogli odnieść sukces, niezbędna jest wiedza w jaki sposób stać się globalną firmą i na jakie rynki eksportowe nastawić się w przyszłości.

 

Jak rozwijać firmę wykorzystując potencjał eksportowy i zarazem ustrzec się przed niestabilnością zagranicznych rynków zbytu? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć podczas spotkania w Poznaniu, w ramach regionalnych wydarzeń promujących eksport.

 

Podczas wydarzenia zostaną uhonorowani laureaci KONKURSU ORŁY EKSPORTU W WOJEWÓDZTWIE WIELKOPOLSKIM w poszczególnych kategoriach:

 

  • NAJLEPSZY EKSPORTER – kategoria główna
  • NAJDYNAMICZNIEJSZY EKSPORTER
  • NAJLEPSZY DEBIUT W EKSPORCIE
  • EKSPORTOWY PRODUKT
  • OSOBOWOŚĆ EKSPORTU

 

 

R.S.V.P. Prosimy o potwierdzenie przybycia do 27 marca 2015 r., e-mail.:   joanna.krusinska@rp.pl    tel.: 600 606 424 lub agnieszka.mezynska@rp.pl tel.: 668 176 175