RYZYKO W PROCESIE INWESTYCYJNYM. Jak zarządzać i ograniczać ryzyko na poszczególnych etapach inwestycji budowlanej?

Start date:
14.10.2015
End date:
15.10.2015

Description

 

  • Interaktywna i angażująca formuła – aż 5 sesji interaktywnych z analizą studiów przypadków
  • Szczegółowe omówienie, krok po kroku, wszystkich etapów inwestycji budowlanej pod kątem występujących ryzyk i najlepszych praktyk w zakresie ich ograniczania
  • Prowadzący – grono doświadczonych praktyków, którzy uczestniczyli w realizacji największych inwestycji na polskim rynku

 


Określenie i właściwe zarządzanie ryzykiem w inwestycji budowlanej jest jednym z podstawowych kryteriów powodzenia całego projektu. Ze względu na złożoność czynników, które mogą niekorzystnie wpłynąć na inwestycję, ważne jest uwzględnienie problematycznych obszarów już na etapie przygotowania strategii prowadzenia procesu budowalnego.


Dziennik „Rzeczpospolita” zaprasza do udziału w wyjątkowych warsztatach – stworzyliśmy formułę spotkania, która ma na celu zaangażowanie wszystkich uczestników, poprzez wspólną pracę nad problematycznymi case studies.


Biorąc udział w warsztatach nie tylko zdobędziesz niezbędna wiedzę, ale też dowiesz się jak wcielić ją w praktykę! Pod okiem jednych z najbardziej doświadczonych praktyków na rynku, poznasz i przeanalizujesz wszystkie etapie inwestycji budowlanej pod kątem ryzykownych obszarów.


Zapraszamy do udziału!
 

Justyna Piechocka
Dyrektor ds. Projektów