Klub Eksportera Rzeczpospolitej 2015

Start date:
22.10.2015
End date:
22.10.2015

Description

 

Ideę „Klubu eksportera Rzeczpospolitej” jako dorocznego spotkania zainicjowano cyklem spotkań „Go Global”, organizowanych przez wydawcę dziennika „Rzeczpospolita” dla przedsiębiorstw, które już działają za granicą bądź planują ekspansję na rynki zagraniczne.
Spotkanie ma na celu budowanie elitarnego grona „Klubu eksportera Rzeczpospolitej”, w którym co roku będą uczestniczyć eksporterzy z różnych branż, w celu wymiany doświadczeń związanych z ekspansją zagraniczną polskich przedsiębiorstw.

 

Wydarzenie na które serdecznie zapraszamy będzie doskonałą okazją dla przedstawicieli firm, które przebyły już drogę związaną z ekspansją zagraniczną, do podzielenia się z innymi uczestnikami swoją praktyczną wiedzą. Obecność przedstawicieli polskiej dyplomacji oraz ekspertów specjalizujących się w ekspansji na rynki zagraniczne, może zaś stworzyć niepowtarzalną okazję do poszerzenia aktualnej wiedzy na temat rynków zagranicznych i perspektyw na najbliższe lata dla poszczególnych sektorów.

 

W imieniu redakcji dziennika Rzeczpospolita, patronów honorowych Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, patrona Pracodawców RP i partnera Banku HSBC Polska mamy zaszczyt zaprosić na uroczyste wydarzenie „Klub eksportera Rzeczpospolitej” oraz wręczenie nagród laureatom plebiscytu w trzech kategoriach:
* lider eksportu (ocena pozycji i stabilności sprzedaży zagranicznej)
* najdynamiczniejsze wejście na rynek zagraniczny
* najbardziej innowacyjny eksporter
* oraz wyróżnienie specjalne
 

* Zgłoszenia przyjmujemy do 19 października 2015 roku.
  - Liczba miejsc jest ograniczona;
  - Wydarzenie jest skierowane głównie do Przedstawicieli firm eksporterów;
  - Organizator zastrzega sobie także prawo odmowy uczestnictwa w Wydarzeniu;