Powered by chatwoo.com

REAL ESTATE IMPACTOR

Data rozpoczęcia:
22.05.2017
Data zakończenia:
23.05.2017

Opis

Zapraszamy na pierwszą edycję wydarzenia przygotowanego przez redakcję „Rzeczpospolita” specjalnie dla branży nieruchomości.

22 - 23 maja, Hotel Marriott Waterfront w Gdyni

Pozwolimy Państwu odetchnąć od metrów kwadratowych, certyfikatów i pozwoleń na budowę. Zapewnimy Państwu 2 dni oddechu intelektualnego – w gronie międzynarodowych ekspertów omówimy kwestie, które dziś mają znaczący wpływ na Państwa biznes. Geopolityka, zmiany klimatyczne, technologie, przywództwo i zarządzanie, zmiany społeczno-demograficzne – o tym chcemy rozmawiać. Bez polityki i bez kurtuazji. Konkretnie i inspirująco.

Dlaczego „Rzeczpospolita” ?

Nieruchomości „Rzeczpospolitej” to największe medium dla branży nieruchomości w Polsce. Dostarczamy nie tylko informacji, ale również jesteśmy głosem rynku w kontaktach z decydentami, których decyzje mają wpływ na rozwój branży.

Szerokie kompetencje „Rzeczpospolitej” w zakresie nie tylko nieruchomości, ale również ekonomii, prawa, polityki i spraw międzynarodowych, krajowych, samorządowych pozwalają nam spojrzeć na sektor z innej szerszej perspektywy.

Kontakt w sprawie współpracy z partnerami i sponsorami

Agnieszka Małek - Project Director

tel. (+48) 792-904-888, email: agnieszka.malek@rzeczpospolita.pl

Dział Konferencji i Szkoleń

Katarzyna Marchel -  Event Manager

tel. (+48) 22/46 30 757, email: katarzyna.marchel@rzeczpospolita.pl