Powered by chatwoo.com

AKADEMIA INWESTYCJI W NIERUCHOMOŚCI

WARSZTAT 2: Inwestycje w nieruchomości/grunty 2019

Data rozpoczęcia:
26.02.2019
Data zakończenia:
26.02.2019

Prelegenci

Barbara Kozyra

Radca prawny w Kancelarii Kopeć Zaborowski

Studiowała Prawo na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz Uniwersytecie w Konstancji (Niemcy). Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze inwestycyjnej polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Doradza dużym i średnim podmiotom gospodarczym w obszarach z zakresu obrotu nieruchomościami, prawa budowlanego i prawa pracy.

Aleksander Kupcewicz

Wspólnik WIK Capital

Jeden z pierwszych pracowników największego w Polsce Holdingu Spółek inwestujących w Hotele i zarządzających w Systemie Condo - Zdrojowa Invest & Hotels. Był związany ze Zdrojową Invest od marca 2007 roku do października 2011. W holdingu pełnił funkcję Dyrektora Marketingu grupy, aktywnie angażował się w działania sprzedażowe usług hotelowych, jak i sprzedaży apartamentów. W czasie swojej pracy uczestniczył w sprzedaży ponad 450 apartamentów dzięki czemu Zdrojowa Invest stała się największym deweloperem apartamentów wakacyjnych (second home) w Polsce i siecią condo hoteli. Od listopada 2011 do grudnia 2014 pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu w spółce Invest Nosalowy Dwór Sp. z o.o. oraz Dyrektora Marketingu Grupy Nosalowy Dwór. Odpowiedzialny bezpośrednio za sukces sprzedaży projektów condo-hotelowych, tj. Rezydencja Nosalowy Dwór Etap I (sprzedaż 158 jednostek condo w 9 miesięcy) oraz Rezydencja Nosalowy Dwór Etap II (sprzedaż 100 jednostek condo w 6 miesięcy). Twórca strategii reklamowej i wizerunku marki Nosalowy Dwór. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując dla firm z branży informatycznej i szkoleniowej w kraju i za granicą.”

Paweł Ziółkowski

Strategy & Operations Advisor, Universe Properties Group

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w zakresie tematyki prawnej. Od 2000 r. wykonuje działalność gospodarczą w zakresie konsultingu, w ramach której pomaga zakładać, prowadzić i likwidować inne firmy (działalność prowadzona jest pod firmą Paweł Ziółkowski Biuro Doradztwa Gospodarczego). Autor ponad 12.000 publikacji w prasie fachowej i portalach elektronicznych. Zrealizował ponad 1200 szkoleń o tematyce prawnej, także w formie webinariów. Prowadzi zajęcia na Studiach Podyplomowych Kadry i Płace - Prawo i Praktyka Gospodarcza (GWSH w Katowicach) oraz na Studiach Podyplomowych Rachunkowości i Podatków (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu). Specjalizuje się w podatkach, prawie pracy i prawie działalności gospodarczej.

Bogdan Paterek

Praktyk rynku kapitałowego, właściciel marki Detektor Inwestycyjny i Awatar Inwestora

Z branżą finansowo - ubezpieczeniową jestem związany od 1996 roku. Obecnie wykorzystuję doświadczenie, wspierając inwestorów indywidualnych w prawidłowym doborze produktów inwestycyjno - ochronnych. Tworzę autorskie raporty dotyczące Rynku Funduszy Inwestycyjnych, Ubezpieczeń na Życie. Stawiam na edukację i pełną otwartość w relacjach.

Sławomir Horbaczewski

Właściciel, Sławomir Horbaczewski Doradztwo Gospodarcze

W przeszłości m. in. Dyrektor Centrum Operacji Kapitałowych Banku Handlowego, wiceprezes Marvipol, a także członek zespołu ds. walutowych kredytów hipotecznych w Kancelarii Prezydenta RP, ukończył m.in. studia doktoranckie w zakresie ekonomii.