Powered by chatwoo.com

AKADEMIA INWESTYCJI W NIERUCHOMOŚCI

WARSZTAT 2: Inwestycje w nieruchomości/grunty 2019

Data rozpoczęcia:
26.02.2019
Data zakończenia:
26.02.2019

1 350 zł za osobę + 23% VAT

przy zgłoszeniu do 12 lutego

1 650 zł za osobę + 23% VAT

przy zgłoszeniu po 12 lutego


Liczba uczestników

+ 23% VAT

Prelegenci

Joanna Czekaj

Adwokat, LL.M, szef Działu Spółek i Transakcji, Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.p.

Ukończyła Kierunek Prawo na Uniwersytecie Warszawskim oraz zdobyła tytuł Masters of Law (LL.M) na Uniwersytecie Pompeu Fabra w Barcelonie. W latach 2008-2010 była członkiem Akademickiej Poradni Prawnej UW. Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców. Doradza menadżerom największych spółek w kraju oraz wspiera Klientów w planowaniu i przeprowadzaniu kluczowych dla nich transakcji. Szef Działu Spółek i Transakcji. Autorka publikacji z zakresu prawa rynków kapitałowych oraz spółek handlowych.

Paweł Ziółkowski

Strategy & Operations Advisor, Universe Properties Group

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w zakresie tematyki prawnej. Od 2000 r. wykonuje działalność gospodarczą w zakresie konsultingu, w ramach której pomaga zakładać, prowadzić i likwidować inne firmy (działalność prowadzona jest pod firmą Paweł Ziółkowski Biuro Doradztwa Gospodarczego). Autor ponad 12.000 publikacji w prasie fachowej i portalach elektronicznych. Zrealizował ponad 1200 szkoleń o tematyce prawnej, także w formie webinariów. Prowadzi zajęcia na Studiach Podyplomowych Kadry i Płace - Prawo i Praktyka Gospodarcza (GWSH w Katowicach) oraz na Studiach Podyplomowych Rachunkowości i Podatków (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu). Specjalizuje się w podatkach, prawie pracy i prawie działalności gospodarczej.

Bogdan Paterek

Praktyk rynku kapitałowego, właściciel marki Detektor Inwestycyjny i Awatar Inwestora

Z branżą finansowo - ubezpieczeniową jestem związany od 1996 roku. Obecnie wykorzystuję doświadczenie, wspierając inwestorów indywidualnych w prawidłowym doborze produktów inwestycyjno - ochronnych. Tworzę autorskie raporty dotyczące Rynku Funduszy Inwestycyjnych, Ubezpieczeń na Życie. Stawiam na edukację i pełną otwartość w relacjach.

Sławomir Horbaczewski

Właściciel, Sławomir Horbaczewski Doradztwo Gospodarcze

W przeszłości m. in. Dyrektor Centrum Operacji Kapitałowych Banku Handlowego, wiceprezes Marvipol, a także członek zespołu ds. walutowych kredytów hipotecznych w Kancelarii Prezydenta RP, ukończył m.in. studia doktoranckie w zakresie ekonomii.