MOJE PIENIĄDZE - FORUM INWESTYCYJNE PARKIETU I RZECZPOSPOLITEJ

Data rozpoczęcia:
22.11.2018
Data zakończenia:
22.11.2018

Opis

Moje pieniądze – Forum Inwestycyjne „Parkietu” i „Rzeczpospolitej”

Pomysły inwestycyjne na najbliższe miesiące, Pracownicze Programy Kapitałowe, a także innowacje i technologie na polskim rynku finansowym – to wybrane z tematów, o których będzie mowa na listopadowym Forum Inwestycyjnym „Moje Pieniądze+”.

Do udziału w tym wydarzeniu w imieniu redakcji Gazety Giełdy „Parkiet” oraz „Rzeczpospolitej” zapraszamy wszystkich zainteresowanych różnymi aspektami dotyczącymi inwestowania i oszczędzania. Będziemy rozmawiać m.in. o funduszach inwestycyjnych, giełdzie, akcjach, obligacjach, odkładaniu na emeryturę, o tym, jak skutecznie inwestować w nieruchomości.

Zaplanowaliśmy prezentacje i panele dyskusyjne, podczas których zaproszeni goście – eksperci, praktycy związani z rynkiem finansowym – po raz kolejny podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat trendów na rynkach i w świecie finansów.

Spotykamy się w siedzibie redakcji dzienników „Parkiet” i „Rzeczpospolita” w Warszawie przy ul. Prostej 51.

Data – 22 listopada 2018r.

Start już od godziny 9.30.

Zarejestruj się na Forum już teraz!

Udział w Forum jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.