Spotkanie Liderów Turystyki

Start date:
28.11.2023
End date:
28.11.2023

Description

Spotkanie Liderów Turystyki to cykliczna konferencja, gromadząca ludzi profesjonalnie związanych z turystyką.

Gościć będziemy menedżerów zarządzających biurami podróży, liniami lotniczymi, lotniskami, firmami ubezpieczeniowymi, agentów turystycznych, ekspertów, urzędników i polityków. Przedstawicieli organizacji branżowych, Polskiej Organizacji Turystycznej, regionalnych i lokalnych organizacji turystycznych oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki. 

Konferencję wypełnią prezentacje, panele, rozmowy. Nie zabraknie tematów, którymi żyje branża turystyczna, zarówno jej segment wyjazdowy, jak i krajowy. Omówimy wyniki mijającego sezonu i całego roku, zastanowimy się nad perspektywami kolejnych miesięcy i lat w kontekście toczących się zmian politycznych i gospodarczych w kraju i na świecie, a także zagrożeń, jakie niosą zmiany klimatu i konflikty zbrojne. 

Czy Polaków będzie nadal w tak dużej liczbie stać na wycieczki zagraniczne? Czy powstanie Centralny Port Komunikacyjny? Co przyniesie rewizja unijnej dyrektywy turystycznej? Jak promować najlepsze produkty turystyczne w kraju? Czy warto bić się o opłatę turystyczną? To tylko niektóre z planowanych pytań, na jakie chcemy sobie odpowiedzieć.

Invited by

Filip Frydrykiewicz

Redaktor serwisu turystyka.rp.pl