NOWE TECHNOLOGIE W PRAWIE WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ

Start date:
15.12.2020
End date:
15.12.2020

Description

Zapraszamy na szkolenie online, które poprowadzą dla Państwa eksperci z Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy. 
W ramach szkolenia zostaną omówione najnowsze wyzwania i problemy związane z dostosowaniem prawa własności intelektualnej do zmieniającej się rzeczywistości rynkowej i biznesowej pod wpływem rozwoju nowych technologii. 
Eksperci podzielają się również swoimi doświadczeniami z zakresu dochodzenia ochrony praw własności intelektualnej związanej z rozwojem nowych technologii.

Cel:    
Celem szkolenia jest:
•    zaprezentowanie obszarów własności intelektualnej, które zmieniają się najbardziej dynamicznie pod wpływem rozwoju nowych technologii i przedstawienie problemów prawnych z tym związanych
•    zaprezentowanie najnowszych rozwiązań technologicznych dla biznesu, a także przeważających obecnie trendów w ujęciu prawnym.

Korzyści:    
korzyścią z udziału w szkoleniu będzie uzyskanie wyselekcjonowanej wiedzy niezbędnej w zakresie bezpiecznego prowadzenia i rozwoju biznesu w dobie rozwoju nowych narzędzi i technologii.

Odbiorcy:    
Szkolenie skierowane jest do: 
- przedsiębiorców
- kadry zarządzającej
- dyrektorów działów prawnych
- kierowników sprzedaży, w tym e-commerce
- prawników wewnętrznych
- jak również do adwokatów i radców prawnych prowadzących indywidualną praktykę zawodową.

Organizacja:    
Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy webinarowej opartej na przeglądarce internetowej, wymagane jest korzystanie z ich najaktualniejszych oficjalnych wersji, takich jak Google Chrome, Mozilla, Firefox, Safari, Edge, Opera oraz Yandex.
W trakcie szkolenia uczestnicy widzą i słyszę wykładowcę oraz mają możliwość zadania pytania wykładowcy poprzez czat. Czat umożliwia również kontakt z innymi uczestnikami szkolenia. Dzięki zastosowaniu interaktywnej tablicy uczestnicy szkoleń przez Internet widzą wyraźnie co wykładowca pisze na tablicy oraz pokazuje na ekranie.

Każdy z uczestników szkolenia otrzyma certyfikat, materiały w wersji elektronicznej oraz dostęp do nagranego szkolenia.
Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy komputer z głośnikiem oraz dostęp do Internetu.

 

Invited by

Agnieszka Spychała