Tradycyjna infrastruktura IT w sektorze przemysłowym stwarza ograniczenia w zakresie czasu reakcji, przetwarzania danych, braku połączeń między łańcuchem dostaw a dystrybucją. To z kolei powoduje kosztowny brak efektywności, odporności i reakcji na zmiany, niezrozumienie potrzeb odbiorców oraz brak innowacyjności. Producenci potrzebują częściej wykorzystywać moc połączeń bezpośrednich i sieci definiowanych programowo budując nowoczesne ekosystemy cyfrowe.
Prezentacja dotyczyć będzie trendów oraz możliwych rozwiązań aktualnych wyzwań w przemyśle związanych z usługami IT.
Szybka infrastruktura IT ma wagę większą niż kiedykolwiek przedtem. Świat biznesu stał się nieprzewidywalny, a coraz to nowe wyzwania stanowią zagrożenie dla stabilności i wydajności firm. Skalowalność, responsywność i zwinność stały się kluczowe dla prowadzenia przedsiębiorstw.
Dołącz do webinaru nt. „Jak wykorzystać moc połączeń bezpośrednich, aby ulepszyć produkcję i sprawność biznesową” i dowiedz się, co jest źródłem problemów w procesach produkcyjnych oraz jak i dlaczego modernizacja architektury IT jest konieczna.
Cel:
Usprawnianie łańcuchów dostaw w produkcji przy pomocy połączeń bezpośrednich w celu lepszego dostosowania się do otoczenia i wprowadzania innowacji.
Korzyści:
Uczestnicy webinara dowiedzą się, jak dzięki połączeniom bezpośrednim:
- optymalizować łańcuchy dostaw,
- obniżyć koszty,
- bezpiecznej wymieniać informacje na cyfrowym brzegu i uzyskać cenne informacje o produktach i klientach,
- usprawnić automatyzację,
- współpracować z uczestnikami ekosystemu w przemysłowym Internecie rzeczy (IoT)
Organizacja:
Wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem platformy webinarowej opartej na przeglądarce internetowej, wymagane jest korzystanie z ich najaktualniejszych oficjalnych wersji, takich jak Google Chrome, Mozilla, Firefox, Safari, Edge, Opera oraz Yandex.
W trakcie webinaru uczestnicy widzą i słyszę wykładowcę oraz mają możliwość zadania pytania wykładowcy poprzez czat.
Każdy z uczestników wydarzenia otrzyma materiały w wersji elektronicznej oraz dostęp do nagrania.
Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy komputer z głośnikiem oraz dostęp do Internetu.