Legal MBA 2022

VII edycja

Start date:
23.09.2022
End date:
03.12.2022

Description

Szanowni Państwo, 

zapraszamy do  udziału w siódmej edycji Legal MBA, unikatowego przedsięwzięcia  szkoleniowego, które adresujemy do prawników chcących poszerzać swoje możliwości oraz kompetencje. Obecne uwarunkowania rynkowe, rozwój przedsiębiorstw w nieznanych dotychczas okolicznościach i zmieniającej się sytuacji prawnej stawiają przed prawnikami zupełnie nowe cele.

Wymaga się od nich nie tylko solidnej wiedzy prawniczej i doświadczenia, ale coraz częściej wiedzy z dziedziny ekonomii, rachunkowości, zarządzania, a nawet psychologii. Ważne negocjacje biznesowe, ustalanie umów gospodarczych zmuszają prawników, aby stali się menedżerami, którzy uczestniczą aktywnie w zarządzaniu przedsiębiorstwem.
I w tym właśnie ma pomóc nasz unikatowy produkt, innowacyjny i kompleksowy program prowadzony z udziałem uznanych ekspertów, wybitnych praktyków z dziedziny prawa, finansów, bezpieczeństwa IT i świata nowych technologii, rozwoju osobistego, komunikacji i zarządzania projektami. Wykorzystując ich wiedzę i doświadczenie, możecie Państwo zdobyć nowe doświadczenia, zwiększające Waszą konkurencyjność na rynku prawniczym.

Zapraszamy zatem zarówno prawników przedsiębiorstw, jak i tych działających w kancelariach prawniczych do udziału w przedsięwzięciu, które daje prawdziwe możliwości praktycznego poszerzenia zawodowych kompetencji.
Poprzednie edycje naszych szkoleń zostały  bardzo wysoko ocenione przez uczestników i zdobyły renomę na rynku podnoszenia kwalifikacji. Możecie Państwo dołączyć do tego ekskluzywnego grona. Ruszamy już we wrześniu 2022 r.

TERMINY ZJAZDÓW:
23-24 września 2022 Podstawy zarządzania przedsiębiorstwem. Innowacyjne modele biznesowe. Wpływ nowych technologii na strategie bieznesowe 
7-8-9 października 2022 Zarządzanie projektami prawniczymi 
21-22-23 października 2022 Nowoczesne technologie w pracy prawnika 
4-5-6 listopada 2022 Prawnik jako lider i manager 
18-19-20 listopada 2022 Finanse dla prawników 
2-3 grudnia 2022 Public relations – sztuka komunikowania się i budowanie marki własnej

Aby nic nie stanęło na przeszkodzie w realizacji jednego z naszych flagowych projektów, a Państwu w jego udziale w roku 2022 Legal MBA odbędzie się w formule ONLINE
•    wydarzenie prowadzone w czasie rzeczywistym
•    bieżący kontakt z trenerm i pozostałymi uczestnikami szkolenia
•    dyskusja, burza mózgów, praktyczna wiedza oraz aktualne case'y

Organizacja: 
Wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem platformy eventowej opartej na przeglądarce internetowej. W trakcie szkolenia uczestnicy widzą i słyszą wykładowcę oraz mają możliwość zadania pytania wykładowcy poprzez czat. Czat umożliwia również kontakt z innymi uczestnikami szkolenia. Dzięki zastosowaniu interaktywnej tablicy uczestnicy szkoleń widzą wyraźnie co wykładowca pisze na tablicy oraz pokazuje na ekranie.
Rekomendujemy korzystanie z przegladarki Google Chrome.

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy komputer z głośnikiem oraz dostęp do Internetu.
Każdy z uczestników wydarzenia otrzyma certyfikat oraz materiały w wersji elektronicznej.

Możemy również wystawić zaświadczenie o ukończeniu szkolenia wraz ilością godzin szkoleniowych.

W związku z tym, że szkolenie ma charakter cykliczny i odbywa się w przeciągu 4 miesięcy jako organizator nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy z przyczyn niezależnych od nas któreś z zajęć nie będzie musiało zostać przełożone na możliwie jak najbliższy termin.
O takich przypadkach będziemy na bieżąco informować uczestników wydarzenia. Z naszej strony będziemy dokładać wszelkich starań, aby zajęcia odbywały się zgodnie z harmonogramem.

Invited by

Agnieszka Spychała