R&D SUMMIT 2019

Start date:
09.10.2019
End date:
10.10.2019

Description

Zapraszamy na R&D SUMMIT 2019

Dynamicznie zmieniające się otoczenie biznesowe stanowi ogromne wyzwanie. Prowadzenie prac badawczo – rozwojowych i ciągłe doskonalenie stanowi nieodłączny element do budowania przewagi konkurencyjnej. Aby tworzyć i wdrażać innowacje należy w sposób przemyślany planować i zarządzać. Warto wspierać te działania na różnych etapach poprzez korzystanie z dostępnych mechanizmów: dotacji, ulg podatkowych czy Innovation Box.

R&D SUMMIT 2019 to niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczeń związanych z prowadzeniem działów badań i rozwoju.

Pierwszy dzień wydarzenia przygotowany został tak, aby każdy niezależnie od branży jaką reprezentuje otrzymał dużą dawkę inspiracji i wiedzy. Drugiego dnia będą mieli Państwo możliwość wybrania jednej z dwóch branżowych ścieżek tematycznych:


Zapraszamy do udziału w pełnym inspiracji wydarzeniu przedstawicieli firm, które już prowadzą działalność badawczo-rozwojową, jak również tych, które w najbliższym czasie planują opracowanie nowych produktów lub procesów technologicznych.
 

Zgłaszając udział za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego prosimy o dopisanie w polu „UWAGA” informacji w której z trzech ścieżek będą Państwo brali udział. 
Przykład: „ŚCIEŻKA FARMACJA”
 

Invited by

Anna Kowalkowska