Powered by chatwoo.com

SHARED & BUSINESS SERVICES CONGRESS 2017

Data rozpoczęcia:
26.09.2017
Data zakończenia:
27.09.2017

2 450 zł za osobę + 23% VAT

przy zgłoszeniu do 25 sierpnia

2 750 zł za osobę + 23% VAT

przy zgłoszeniu po 25 sierpnia


Liczba uczestników

+ 23% VAT

Opis

Jeżeli pracujesz w sektorze SSC i BPO nie może zabraknąć Cię na najważniejszym wydarzeniu w kalendarzu branżowym  - Shared & Business Services Congress 2017!

Spotkanie jest bezpośrednią odpowiedzią na potrzeby praktyków - przyjdź i zdobądź obiektywną, merytoryczną i kompleksową wiedzę!

Kompleksowa formuła wydarzenia to połączenie sesji wspólnych, analizy case studies oraz sesji ćwiczeniowych. Dajemy Ci wyjątkową szansę poznania najlepszych praktyk, rozwiązań i narzędzi.

Zainspiruj się - sesje wspólne poświęcone strategii biznesowej przedsiębiorstw, modelom outsourcingu, organizacji i zarządzaniu SSC/BPO w oparciu o success stories największych międzynarodowych graczy.

Wybierz własną ścieżkę udziału - podczas sesji równoległych masz możliwość wybrania tych zagadnień, które są dla Ciebie szczególnie istotne. Poszczególne tematy zostaną zaprezentowane na podstawie CASE STUDIES lub na bazie doświadczeń naszych partnerów!

Dopasuj warsztat do swoich  potrzeb: weź udział w sesji ćwiczeniowej poświęconej efektywnej motywacji i programom rozwojowym pracowników lub skutecznej komunikacji zarówno z przełożonymi, jak i podwładnymi.  Obie poprowadzone zostaną przez doświadczonych trenerów.

Spotkajmy się w Warszawie na Shared & Business Services Congress 2017!

Na wydarzenie zaprasza

Łukasz Suchenek