REAL ESTATE TRENDS 2023

Start date:
21.11.2023
End date:
21.11.2023

Timeline

Day I
Tuesday
21 november 2023
09:00

Rejestracja uczestników

09:30

Powitanie gości

Adam Roguski, Dziennikarz, dziennik "Rzeczpospolita"

09:40

Mieszkaniowy zawrót głowy.

Konrad Płochocki, radca prawny, członek zarządu i dyrektor generalny PZFD , Dawid Wrona, dyrektor zarządzający ds. sprzedaży i marketingu w randze Członek Zarządu w Archicom S.A. , Izabela Stańczak, Head of Letting, Heimstaden Poland , Anna Błaszczyk, członek Zarządu PFR Nieruchomości , Piotr Witkowski, członek Zarządu Pekabex Development Sp. z o.o.

Popyt i podaż od miesięcy szukają równowagi, otoczenie legislacyjne i makroekonomiczne to pasmo wyzwań dla deweloperów i konsumentów. Jak planować, jak budować, jak kupować? Dodatkowo powyborcze rozstrzygnięcia każą ponownie postawić fundamentalne pytania o kierunek rozwoju mieszkaniówki – podążymy w stronę własności, czy najmu?

10:35

Komercyjne komplikacje.

Agnieszka Hryniewiecka-Jachowicz, dyrektorka operacyjna, członek zarządu Polskiej Izby Nieruchomości Komercyjnych , Paweł Skałba, senior partner, Dział Powierzchni Biurowych, Colliers , Maciej Drozd, wiceprezes Echo Investment , Sylwia Piechnik, szefowa działu najmu nieruchomości biurowych w EPP

Za nami prawie cztery lata, o jakich nie śniło się filozofom. Pandemia, rosyjska agresja na Ukrainę, inflacja, teraz wrzenie na Bliskim Wschodzie. Jak zmienia się rola nieruchomości komercyjnych, jak dostosować się do nowych czasów? W USA rynek biurowy w kryzysie – jaki potencjał ma sektor w Polsce? Czy inwestorzy wrócą do lokowania w nieruchomościach i czy doczekamy się polskich REIT-ów?

11:30

Networking

12:30

Zakończenie