Shared & Business Services Congress 2020

Jedyna w Polsce platforma wymiany doświadczeń między TOP MANAGEMENTEM a LEADERAMI OPERACYJNYMI

Start date:
15.12.2020
End date:
16.12.2020

Description

JEŻELI PRACUJESZ W ORGANIZACJI SSC/BPO ZAPRASZAMY NA IV EDYCJĘ NAJWAŻNIEJSZEGO WYDARZENIA ONLINE SKIEROWANEGO O PRAKTYKÓW Z TEGO SEKTORA W 2020 ROKU!

Czwarta edycja wydarzenia, to bezpośrednia odpowiedź na potrzeby praktyków – zdobądź obiektywną i merytoryczną wiedzę. 

Dajemy Ci wyjątkową możliwość poznania najlepszych praktyk, rozwiązań i narzędzi.

IV edycja odbędzie się w formule online i wzbogacona jest o WARSZTAT DLA LIDERÓW I MANAGERÓW OPERACYJNYCH, który poza dostarczeniem narzędzi do efektywnego zarządzania obszarami operacyjnymi i rozwojem talentów w środowisku SSC/GBS będzie wymiana doświadczeń z TOP MANAGEMENTEM.*

- Inspirujące prelekcje oparte o rynkowe doświadczenie firm takich jak: Walter Herz, Rodl&Partner, Trumph, SpencerStuart, Alight Solutions, CBS Gates Corporations.
- W gronie prelegentów uznani eksperci z firm będących liderami rynku zaawansowanych usług biznesowych
- Unikalny warsztat dla leaderów operacyjnych, dający okazję do interaktywnej wymiany wiedzy i doświadczeń z TOP MANAGEMENTEM  sektora SSC /GBS. 
- Panel dyskusyjny: Jak wejść na kolejny poziom - główne wyzwania sektora SSC / GBS w dobie robotyzacji i priorytety na przyszłość

HOT TOPICS: cyfryzacja, machine learning, operational intelligence, transformacja sektora, robotyka, wynagrodzenia, kultura innowacji, sztuczna inteligencja, technologie genetyczne, prognoza celówna lata 2020-2025, optymalizacja procesów, migracja procesów, modele outsorcingu

Wszechstronność obsługiwanych procesów i ewolucja w stronę coraz bardziej zaawansowanych usług to wyzwanie przed którym stoją SSC/BPO. Jednak czynniki takie jak duża zmienność popytu czy lokalizacja, utrudniają ich realizację. Firmy działające w sektorze SSC/BPO mają świadomość zagrożeń płynących z ignorowania potrzeby doskonalenia Wymusza to na TOP MANAGEMENCIE nowe podejście do usprawniania procesów, podnoszenia efektywności czy doskonalenia działalności. Udział w SHARED & BUSINESS SERVICES CONGRESS 2020 odpowie na najczęściej pojawiające się pytania, m.in.:

•    Jak obniżyć koszty funkcjonowania SSC?BPO?
•    Jakie są główne wyzwania sektora w dobie robotyzacji?
•    Jak rosnące koszty wynagrodzeń w Polsce wpływają na atrakcyjność inwestycyjną sektora?
•    Cyfryzacja- na jakim etapie jesteśmy i co przed nami?
•    Jak wdrożyć model machine learning w optymalizacji procesu kalkulacji ofertowej?
•    Jak budować zaufanie do SSC/BPO?
•    Co lepsze: rozwój jednej lokalizacji czy ekspansja do 2-3 miast?
•    Jaki jest zakres odpowiedzialności i zadania polskich przywódców SSC/BPO w globalnych strukturach korporacyjnych?

Spotkajmy się na SHARED & BUSINESS SERVICES CONGRESS 2020!

Aby nic nie stanęło na przeszkodzie w realizacji jednego z naszych flagowych wydarzeń, a Państwu w jego udziale w tym roku kongres odbędzie się w formule ONLINE.

Organizacja: 
Wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem platformy eventowej opartej na przeglądarce internetowej, wymagane jest korzystanie z ich najaktualniejszych oficjalnych wersji, takich jak Google Chrome, Mozilla, Firefox, Safari, Edge, Opera oraz Yandex.

W trakcie szkolenia uczestnicy widzą i słyszę wykładowcę oraz mają możliwość zadania pytania wykładowcy poprzez czat. Czat umożliwia również kontakt z innymi uczestnikami szkolenia. Dzięki zastosowaniu interaktywnej tablicy uczestnicy szkoleń przez Internet widzą wyraźnie co wykładowca pisze na tablicy oraz pokazuje na ekranie.

Każdy z uczestników kongresu otrzyma materiały w wersji cyfrowej, dostęp do materiałów wideo z wydarzenia, certyfikat.

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy komputer z głośnikiem oraz dostęp do Internetu.
 

Invited by

Agnieszka Spychała