Powered by chatwoo.com

REKLAMACJE - WYMIANA - ZWROTY

Najlepsze praktyki w E-commerce

Data rozpoczęcia:
21.03.2019
Data zakończenia:
22.03.2019

Prelegenci

Dorota Bachman

Prezes Ravelo, spółki odpowiedzialnej za rozwój e-commerce w Grupie PWN

Wcześniej pełniła funkcję dyrektora ds. marketingu i rozwoju biznesu w E-commerce Services (spółki należącej do Grupy Empik Media & Fashion). Jako członek zarządu odpowiadała za strategię i rozwój serwisów empik.com, smyk.com, empikfoto.pl oraz empiktravel.pl. Była także dyrektorem ds. transakcji i e-commerce w Agorze, a wcześniej jako dyrektor serwisów rekrutacyjnych odpowiadała za biznes GazetaPraca.pl i serwisów wertykalnych. Rozwija biznes koncentrując się na potrzebach klientów i optymalizacji procesów. Posiada tytuł doktora z zakresie nauk zarządzania.

Paweł Jarecki

Director Customer Satisfaction KROSS S.A.

Menadżer z ponad 10 letnim doświadczeniem w zakresie zarządzania projektami na styku organizacji, klienta oraz technologii. Twórca pierwszego w Polsce komercyjnego wirtualnego asystenta www.fido.pl, dzisiejszego światowego lidera w zakresie algorytmów sztucznej inteligencji. W latach 2003-2009 współtwórca i zarządzający serwisem edukacyjnym Narodowego Banku Polskiego www.nbportal.pl. Menadżer projektów w PKO TFI. Od sierpnia 2012 zarządzający projektem poprawy satysfakcji klientów Grupy PKP, twórca i Dyrektor Departamentu Spraw Klienta Grupy PKP. W latach 2014 -2016 Dyrektor Wykonawczy/ Prokurent PKP Intercity S.A zarządzający pionem jakości i obsługi posprzedażowej. Od maja 2016 do stycznia 2019 związany Grupą Kapitałową Black Red White jako Dyrektor Pionu Zarządzania Satysfakcją i Obsługi Posprzedażowej.

Witold Jelito

Radca prawny w Kancelarii Prawnej Cebula i Współpracownicy

Ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Radca prawny wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.

W obszarze jego zainteresowań pozostają prawo gospodarcze, ze szczególnym uwzględnieniem prawnych aspektów rynku e-commerce oraz kontraktów występujących w projektach informatycznych oraz prawo spółek.

Dawid Marut

Deep Dimension Design

Od 8 lat zajmuje się content marketingiem, jednak nie jest mu obcy e-handel, któremu poświęcił ponad 11 lat swojego "życia zawodowego". Teraz bardziej skupia się tworzeniu wysokiej jakości treści dla e-commerce oraz wspiera sklepy internetowe w obsłudze klienta. Uwielbia procesowe podejście do zagadnień w e-commerce oraz nietypowe case studies, pokazujące, że każdego klienta można potraktować indywidualnie. W wolnych chwilach pisze o popkulturze na blogu marudzenie.pl. Zakochany jest w elektronice lat 80 oraz w swoich dwóch szpicach wilczych.

Małgorzata Olszewska

Head of Ecommerce, Digital Transformation Consultant

Od 6 lat w ecommerce, od 10 w handlu, od 16 w digitalu, od zawsze w marketingu relacji. Odpowiedzialna za wdrożenie i prowadzenie sprzedaży internetowej Kazar i podejścia omnichannelowego w firmie wraz z obsługą klienta (BOK). Obecnie prowadzi działania e- commerce dla firmy Szumisie oraz wspiera mniejsze i większe projekty consultingowe. Patrzy na technologie i systemy przez pryzmat potrzeb Klienta, spójności komunikacji i wspólnego celu, jakim jest sprzedaż.

Maciej Paukszteło

IAI S.A.

Prawie 10 lat w branży ecommerce, od 3 lat związany z firmą IAI S.A. W codziennej pracy aktywnie wspiera merchantów internetowych w zakresie doboru indywidualnych, dopasowanych do branży rozwiązań, które finalnie przełożą się na wysoki poziom konwersji w nowo powstałym sklepie internetowym. Ma na koncie dziesiątki udanych wdrożeń.
Z uwagą śledzi najnowsze trendy w ecommerce, a także te, związane z szeroko pojętą tematyką UX/UI. Prywatnie pasjonuje się marketingiem internetowym, grafiką cyfrową, programowaniem oraz szachami.

Patrycja Sass – Staniszewska

Prezes Zarządu Izby Gospodarki Elektronicznej

Wcześniej Członek Zarządu (e-Izby), której misją jest rozwój polskiej branży gospodarki cyfrowej poprzez współpracę, wymianę know-how, działania legislacyjne oraz reprezentację wspólnych interesów. Członek Koalicji na Rzecz Obrotu Bezgotówkowego i Mikropłatności, która powstała wiosną 2007 roku z inicjatywy Związku Banków Polskich oraz Członek Board of Directors Ecommerce Europe. Z e-Izbą związana od początku jej działania. Odpowiedzialna za rozwój strategiczny Izby w zakresie cyfryzacji finansów, polskiej medycyny oraz e-commerce. Z branżą interaktywną związana od 11 lat. Wcześniej pracowała w IAB Polska, gdzie tworzyła organizację marketingu online od podstaw oraz w Eniro Polska (Panorama Firm), pełniąc funkcję rzecznika prasowego. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Prywatnie mama cudownej Leny.

Ewelina Siedlecka

Founder & CEO Hurtum.pl

Pomysłodawca i prezes HURTUM - pierwszej i największej w Polsce
platformy marketplace dla biznesu na rynku dóbr szybkozbywalnych
(FMCG). Twórca Strefy marek Allegro oraz propagator mobilności Grupy
Allegro, manager między innymi w T-Mobile i Orange. Ekspert w zakresie
rozwiązań e-commerce oraz mobile. Orędowniczka perfekcyjnego user
experience. Mama trójki dzieci i zapalona podróżniczka.

Ani Sokołowska

Prawnik w Kancelarii Prawnej Cebula i Współpracownicy

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Głównym obszarem zainteresowania zawodowego prelegentki jest prawo gospodarcze, prawo własności intelektualnej oraz prawo ochrony danych osobowych. Posiada doświadczenie w kierowaniu projektami wdrożeniowymi z zakresu ochrony danych osobowych w branży IT i e-commerce.

Robert Sowiński

Radca prawny, Partner w Kancelarii Sowiński i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Doradcy Podatkowego Sp. p.

Blisko 10 lat kierował działem prawnym jednej ze spółek akcyjnych z udziałem Skarbu Państwa. Jako radca prawny reprezentował swoich Klientów w sporach cywilnych, konsumenckich oraz gospodarczych przed sądami powszechnymi i Sądem Najwyższym. Doradzał polskim i zagranicznym przedsiębiorcom w procesach restrukturyzacyjnych, zawiązywania, łączenia, przekształcania oraz wydzielania spółek, przygotowywał i negocjował kontrakty wdrożeniowe i serwisowe dla podmiotów z branży IT. Współtwórca i jeden z pomysłodawców serwisu przeznaczonego dla konsumentów Gwaranter.com. Ekspert legislacyjny Izby Gospodarki Elektronicznej z siedzibą w Warszawie. Mediator elektronicznej platformy ODR eIzby.

Magda Staszczyk

Ecommerce Manager CEE w TOUS

Z marketingiem i ecommerce związana od blisko 10 lat. Od stycznia 2016 roku odpowiada za strategię online, customer service, szeroko pojętą sprzedaż i podniesienie konkurencyjności w kanale internetowym oraz mobilnym www.touspolska.pl oraz www.touscesko.cz z naciskiem na tworzenie i rozwijanie nowych projektów internetowych, w tym z zakresu omnichanel.
Swoje doświadczenie w budowaniu marek oraz ecommerce zdobyła pracując dla sieci sklepów Top Secret, Wójcik Fashion, księgarni internetowej www.gandalf.com.pl oraz www.nexterio.pl.
Prywatnie pasjonatka joggingu oraz salsy.

Rafał Stępniewski

Prezes zarządu Rzetelna Grupa Sp. z o.o.

Właściciela marki Rzetelny Regulamin w ramach, której przedsiębiorcy otrzymują wsparcie prawne w zakresie prowadzenia e-biznesu oraz mogą przejść proces certyfikacji swoich sklepów pod kątem prawnym.
Z branżą e-commerce związany od ponad 10 lat. Redaktor naczelny serwisu www.prawokonsumenckie.pl i miesięcznika RODO Magazyn. Manager z 20-letnim doświadczeniem w branżach IT&T, zarządzaniu, sprzedaży i marketingu. Autor wielu publikacji z zakresu prawa e-commerce.

Przemysław Strzałka

CTO & Co-Founder – AGDmaster.com

Zarządza jednym z największych e-commerców oferujących części zamienne do rozmaitych urządzeń. Poza pracą miłośnik nowych technologii, a w pracy zapalony wojownik optymalizacji i automatyzacji. W swojej pracy odpowiada za rozwijanie skalowanej architektury e-commerce. Nie straszne mu wyzwania wielkich ilości danych, kursujących pomiędzy lokalną infrastrukturą a całą galaktyką Marketplace'ów, gdzie zgodnie z założeniami omnichannel'owości stara się lokować ofertę sklepu.

Edyta Szymanowska

Marketing Manager, Furgonetka.pl

Od ponad 7 lat związana jest z marketingiem, branżą kurierską oraz polskim rynkiem e-commerce. W firmie Furgonetka.pl od 3 lat odpowiedzialna jest za komunikację marki oraz popularyzację nowoczesnych rozwiązań logistycznych wśród klientów. Wcześniejsze doświadczenia zawodowe zarówno marketingowe, jak i w zarządzaniu projektami zdobywała pracując w spółkach należących do grupy kapitałowej Integer.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej.