REJESTRACJA NA WYDARZENIE ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA.
UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE W ZWIĄZKU Z WPROWADZENIEM OBOSTRZEŃ SANITARNYCH, ROZSZERZAMY FORMUŁĘ KONGRESU O UDZIAŁ ONLINE, Z ZACHOWANIEM CERTYFIKACJI UCZESTNICTWA.
O SZCZEGÓŁACH POINFORMUJEMY PAŃSTWA W OSOBNYCH WIADOMOŚCIACH MAILOWYCH.
Dziennik "Rzeczpospolita" ma zaszczyt zaprosić na Konferencję Naukową – Kongres Restrukturyzacyjny "Finansowanie przedsiębiorstw w restrukturyzacji", organizowaną przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. z okazji obchodów 30-lecia istnienia. Celem Konferencji jest stworzenie płaszczyzny do wymiany poglądów środowiska naukowego, praktyków prawa restrukturyzacyjnego i przedstawicieli biznesu.
Serdecznie zapraszamy!
Konferencja odbędzie się 9.12.2021 r. w godz. 10.00-17.00 w Auli im. Roberta Schumana Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.
Podczas Konferencji o charakterze naukowym uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość wymiany doświadczeń związanych z restrukturyzacją i finansowaniem przedsiębiorstw z punktu widzenia przedstawicieli nauki i praktyki prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego: sędziów, radców prawnych, adwokatów, doradców restrukturyzacyjnych, przedsiębiorców, w tym beneficjentów pomocy publicznej oraz sektora bankowego.
Wybitne grono prelegentów w osobach min. dr hab. Jacka Jastrzębskiego (prof. UW), Przewodniczącego KNF, dr hab. Anna Hrycaj (prof. UŁ), prof. dr hab. Joanna Kruczalak-Jankowska (prof. UG), dr Piotr Kędzierski - SSR dla m. st. Warszawy, prof. dr hab. Rafał Adamus (prof. UO), r.pr. Karol Tatara, poruszy tematykę związaną z restrukturyzacją banków, wejściem w życie Krajowego Rejestru Zadłużonych, doświadczeń z związanych z uproszczonym postępowaniem restrukturyzacyjnym, wykorzystywanie procedur restrukturyzacyjnych w praktyce przez przedsiębiorców, a także finansowania przedsiębiorstw w restrukturyzacji sądowej.
Udział w Konferencji jest bezpłatny. Udział w Konferencji jest punktowany w ramach doskonalenia zawodowego dla radców prawnych i adwokatów.
Konferencja została objęta Patronatem min. Krajowej Izby Radców Prawnych, Krajowej Izby Doradców Restrukturyzacyjnych, Instytutu Allerhanda i INSO – Sekcji prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego IA.
Członkowie Rady Naukowej
Korzyści
•Możliwość pozyskania i ugruntowania wiedzy praktycznej i merytorycznej
•Wybitne grono prelegentów - praktyków sądowych, restrukturyzacyjnych, finansowych i akademickich
•Wymiana doświadczeń, możliwość konsultacji stosowanych metod i działań z opiniami uznanych praktyków ekspertów
•Omówienie najnowszych zmian legislacyjnych
•Networking
•Certyfikat uczestnictwa
Organizator Konferencji – Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.
Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. od 30 lat wspiera polskich przedsiębiorców z sektora przemysłu.
W dobie transformacji ustrojowej i gospodarczej ARP S.A. kładła nacisk na procesy modernizacji, restrukturyzacji i konsolidacji przedsiębiorstw przemysłowych. Dziś oferta jest bardziej wielowymiarowa i dostosowana do wymagań nowoczesnej gospodarki.
ARP S.A. udziela pożyczek na sfinansowanie inwestycji i kapitału obrotowego, realizację kontraktów, wdrożenie działań zwiększających efektywność prowadzonej działalności gospodarczej oraz restrukturyzację. Ponadto ARP S.A. jest operatorem w imieniu ministra właściwego ds. gospodarki programu pomocy publicznej pn. Polityka Nowej Szansy w ramach którego udziela finansowania dla przedsiębiorców w restrukturyzacji. Oferta jest kierowana zarówno do dużych firm jak i przedsiębiorstw z sektora MŚP.
Na wsparcie ze strony ARP S.A. mogą liczyć przedsiębiorcy z całej Polski. Dzięki Centrom Obsługi Przedsiębiorców funkcjonującym w siedmiu miastach w różnych regionach kraju każdy może z łatwością zapoznać się ze ofertą pożyczkową, leasingową, faktoringową i pomocy publicznej.
ARP S.A. zarządza także dwiema specjalnymi strefami ekonomicznymi, w ramach których działają europarki: EURO-PARK MIELEC, EURO-PARK WISŁOSAN oraz EURO-PARK KOBIERZYCE.