AGILE LEADERSHIP

Rozwijaj się i pobudzaj do rozwoju Twój zespół!

Start date:
19.03.2019
End date:
20.03.2019

Description

Menedżerowie i liderzy są krytycznie ważnym ogniwem w procesie wprowadzania zmian. Zmiana kojarzy się z reorganizacją i nierzadko z destabilizacją, wymaga odstąpienia od utartych schematów i dlatego powoduje wewnętrzny opór. Jednak czy zmiana naturalnie nie wpisuje się w rozwój? Czy osiągnąwszy cel (produkt, wynik roczny, metę) można uznać, że nie ma już nic więcej do zrobienia? A może da się osiągnąć dany cel szybciej, sprawniej, przy mniejszym nakładzie pracy? Jak to zrobić? Co trzeba zrobić?

Osiągnąć zwinność!

Jeśli szukasz rozwiązań a nie problemów, jeśli preferujesz podejście zdroworozsądkowe zamiast sztywnych procedur, jeśli dążysz do poprawienia efektywności, lubisz usprawniać pracę własną i zespołu, jeśli zmiana jest Twoim sprzymierzeńcem a nie wrogiem to warsztaty Agile Leadership są właśnie dla Ciebie.

Zostań zwinnym liderem!

Warsztaty Agile Leadership zostały przygotowane z myślą o osobach pełniących rolę menedżera, którzy bezustannie dążą do rozwoju.
Agile Leadership to sposób przewodzenia i zarządzania zespołem, pobudzający inicjatywę i kreatywność pracowników, ukierunkowany na poprawę rezultatów i efektywności pracy.

Zyskaj maksimum korzyści:

  • zdobądź praktyczną wiedzę w zakresie sprawnego wdrożenia zmiany,
  • zdobądź kompetencje do budowania dobrych relacji z zespołem,
  • popraw efektywność pracy własnej i zespołu,
  • podziel się doświadczeniami z innymi uczestnikami oraz z prowadzącymi,
  • zrób kolejny krok na ścieżce rozwoju zawodowego i osobistego.

Nie czekaj, zgłoś się już dziś!

zapraszamy: menadżerów, kierowników, szefów, liderów, koordynatorów, właścicieli i współwłaścicieli

Invited by

Izabela Balcerzak